حوادث ناشی از کار در استان مرکزی 15 درصد کاهش یافت

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: آسیب‌های ناشی از صنعت در صدر حوادث کار این استان قرار دارد و سایر حادثه دیدگان سوانح کار در این خطه در کارگاه‌های تولیدی و صنایع دچار مشکل شده‌اند.
آسیب‌های صنعتی

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی، محمدتقی آبایی با بیان این مطلب اظهار کرد: حوادث ساختمانی نیز پس از صنعت در رتبه دوم سوانح کار استان مرکزی قرار دارد.
وی بیان کرد: سایر حادثه دیدگان سوانح کار در بخش‌های کشاورزی، شکار و جنگل، استخراج معادن، تامین برق، آب و گار، کالاهای شخصی، خانگی و وسایل نقلیه موتوری، هتل و رستوران‌ها، حمل و نقل و انبارداری، واسطه‌گری‌های مالی، مستغلات، اجاره و فعالیت‌های کسب و کار، آموزش، بهداشت و مددکاری اجتماعی، سایر فعالیت‌های خدمات عمومی و اجتماعی خانوارهای معمولی دارای مستخدم و سازمان‌ها و هیات‌های برون مرزی دفاتر ادارات مرکزی بودند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: شمار جان باختگان حوادث ناشی از کار این استان پارسال در مقایسه با مدت مشابه قبل آن 15درصد کاهش داشت و امید می‌رود که در سال جاری با تقویت ایمنی کارگاهی و آموزش‌های مستمر  این آمار کاهش چشمگیری پیدا کند.
استان مرکزی با دارا بودن ۱۲ شهرستان دارای بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت است و در این استان حدود سه هزار واحد تولیدی و صنعتی بزرگ، متوسط و کوچک ایجاد شده است.

۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۷
روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۲۰۷,۲۲۶
کلیدواژه ها: آسیب‌های صنعتی,حوادث کار,کارگاه‌های تولیدی,استان مرکزی,محمد تقی آبایی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید