مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: همکاری با نیروی انتظامی بستر خدمت رسانی به مردم را تسهیل کرده است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان و معاونین هماهنگی و اجتماعی نیروی انتظامی استان کردستان، تفاهم همکاری دو جانبه در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی امضا کردند.
تفاهم نامه با نیروی انتظامی کردستان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان،در آیین امضای این تفاهمنامه که در دفتر مدیر کل کار استان برگزار شد برهان صلواتی با اشاره به ارتباط تنگاتنگ و مستمر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و حوزه معاونت اجتماعی نیروی انتظامی در بحث آسیب های اجتماعی، پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر و ... گفت: این همکاری ها بستر خدمت رسانی به مردم را تسهیل تر و سریعتر کرده است.

صلواتی سپس با بیان این که مجموعه نیروی انتظامی در ایجاد امنیت و مبارزه با مفاسد اجتماعی، وظیفه سنگین بر عهده دارند اظهار کرد: اداره کل کار بر حسب وظیفه، برای ارتقای وضعیت رفاهی بویژه تعاونی مسکن پرسنل نیروی انتظامی، تلاش شبانه روزی خواهد کرد.

وی تعاونی های مسکن نیروی انتظامی را جز موفق‌ترین تعاونی ها برشمرد و افزود: این مهم بواسطه تعهد و وجدان کاری هیئت مدیره و اعضای این تعاونی محقق شده است.

در این نشست حسن خانی معاون هماهنگی نیروی انتظامی هم با ابراز خرسندی از اقدامات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بخصوص در زمینه مسکن دار شدن پرسنل نیروی انتظامی از طریق تعاونی‌های مسکن، گفت: امیدواریم تداوم این اقدامات، به حل مشکلات نیروهایی که هنوز صاحب مسکن نشده اند کمک کند.


۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۶
کد خبر : ۲۰۷,۶۸۰
کلیدواژه ها: تفاهم نامه,نیروی انتظامی,مسکن,امور اجتماعی,تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان, صلواتی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید