مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: 70درصد جمعیت استان جامعه هدف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هستند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان به اتفاق معاونین خود با عباس گلرو نماینده مردم شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی در محل دفتر نماینده دیدار کرد.
دیدار با نماینده سمنان

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان، در این نشست اسماعیل  غنیان ضمن تبریک و ارائه گزارشی از آخرین وضعیت و مسائل مربوط به جامعه کار و تولید و تعاون گفت: حدود 70درصد جمعیت استان جامعه هدف وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه ا جتماعی استان سمنان با تشریح وظایف و امور مرتبط در زمینه اشتغال، تعاون ، روابط کار و امور اجتماعی، ابراز امیدواری کرد با همدلی و همکاری و همراهی مسئولین و دست اندرکاران در راستای اهداف و وظایف و مسئولیتهای شاخص وزارت متبوع گامهای موثری برداشته شود.

در ادامه گلرو نماینده مردم شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه با اشاره به اهمیت این اداره کل بدلیل اینکه رابطه مستقیم با کسب و کار و روزی مردم دارد، گفت: باید با همکاری و شناخت نزدیک از هم راه حلی پیدا کنیم تا جوابگوی مطالبات مردم باشیم.

وی ضمن اهمیت به نقش تعاونی ها در اقتصاد جامعه تصریح کرد: استارت آپ ها و شتابدهنده ها درگاههای عملیاتی برای رونق کار برای قشر تحصیلکرده است.

۴ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۰
کد خبر : ۲۰۷,۸۲۰
کلیدواژه ها: نماینده سمنان,مجلس شورای اسلامی,گلرو,غنیان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید