ابلاغ بیش از 6 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در استان بوشهر

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر بیان کرد: پرداخت و ایجاد اشتغال در طرح های مشاغل خانگی و مشاغل روستایی استان بوشهر جزء استان‌های برتر کشور انتخاب شد .
ابلاغ بیش از  6 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر، حمید رضا پناه مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر بیان کرد: تسهیلات اشتغال روستایی سال ۹۸ حدود  ۲۵۶ میلیارد تومان در بخش‌های کشاورزی، صنعتی و خدماتی پرداخت شده که زمینه اجرایی ۲۶۶۴ طرح و اشتغال ۴۶۳۴ نفر را ایجاد کرده است.

پناه افزود : اعتبار تسهیلات مشاغل خانگی ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در اختیار این اداره کل قرار گرفت که از همین جا از دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل بابت اجرای ۳۷۱ طرح با ظرفیت ایجاد اشتغال ۷۰۲ نفر، تقدیر میکنم.

وی گفت : در بحث پرداخت و ایجاد اشتغال در طرح های مشاغل خانگی و مشاغل روستایی استان بوشهر جزء استان‌های برتر کشور انتخاب شد که از طرف مقام عالی وزارت از استان بوشهر تقدیر به عمل آمد.

پناه تصریح کرد: اعتبار ابلاغیه سال ۹۹ مشاغل خانگی،  ۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان و طی یک برنامه ریزی به زودی این اعتبارات به شهرستان ها و دستگاههای عامل استان ابلاغ می شود.

۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۴۹
کد خبر : ۲۰۸,۵۴۸
کلیدواژه ها: تسهیلات, دستگاههای اجرایی, مشاغل خانگی, اعتبار, استان بوشهر,پناه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید