بازرسی از 1200 کارگاه در هرمزگان با هدف رعایت پروتکل های بهداشتی در محیط های کارگری

رئیس بازرسی کار اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای نظارت دقیق بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در مقابله با شیوع ویروس کرونا در کارگاههای استان و لزوم حفظ و صیانت از نیروی کار، 1200 بازرسی از بنگاههای استان انجام شده است.
بازرسی از 1200 کارگاه در هرمزگان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، "فریبا بهزادی افزود: محیط‌های کاری شرکت‌ها و کارخانه های استان با بازرسی و نظارت مستمر بازرسان کار این اداره کل و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی رصد می‌شوند.

وی اظهارکرد: بازرسان کار این اداره کل در راستای وظایف خود در بازرسی از بنگاهها نیز تذکرات شفاهی و کتبی در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی و پیشگیری از بیماری کرونا انجام داده اند.

به گفته بهزادی، این اداره کل اقدامات دیگری از جمله تهیه وسایل حفاظت فردی و بهداشتی بازرسان کار، تدوین دستورالعمل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و ابلاغ به کلیه کارگاهها، صدور ابلاغیه برای کارگاهها، مکاتبه با کلیه واحدهای صنعتی استان در خصوص اقدامات پیشگیرانه شیوع ویروس کرونا، پیگیری رفع نواقص کارگاهها، اخذ گزارش از کارگاهها در خصوص افراد درگیر با ویروس کرونا انجام داده  و در حال حاضر نیز تمامی مکاتبات، صورتجلسات کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کار و گزارشات حوادث را از طریق آدرس الکترونیکی bazrasi_kar@yahoo.com    پیگیری می کند.

 

 

 

۱۷ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵
کد خبر : ۲۰۸,۹۷۰
کلیدواژه ها: بازرسی کارگاههای هرمزگان,پروتکلهای بهداشتی محیط کارگری,صیانت از نیروی کار هرمزگان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید