مدیر شعب بانک رفاه کارگران ایلام: بازنشستگان ایلامی از تسهیلات خرید اقلام بهره‌مند می‌شوند

مدیر شعب بانک رفاه کارگران ایلام گفت: بازنشستگان برای خرید اقلام و کالاهای مورد نیاز خود از تسهیلات بانکی ۱۵ درصد با عنوان طرح رفاه کالا برخوردار می‌شوند.
بهره مندی بازنشستگان ایلامی از تسهیلات خرید اقلام

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، هوشنگ حقیقی پاک اظهار داشت: بازنشستگان می توانند با مراجعه به شعب بانک رفاه کارگران از این تسهیلات مصوب بهره مند شوند.

وی افزود: بانک رفاه تمام تلاش خود را جهت ارائه خدمات مالی و افزایش توان مالی بازنشستگان بکار می برد.

حقیقی پاک تصریح کرد: همچنین در قالب طرح امید رفاه در راستای تداوم سیاست‌های حمایت از جامعه مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی و تنوع بخشی به سبد خدمات اعتباری تسهیلات اعطا می شود.

مدیر شعب بانک رفاه کارگران ایلام گفت: نحوه پرداخت تسهیلات برای مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی و کارکنان بازنشسته بانک رفاه در قالب عقد قرض الحسنه با سقف فردی یک میلیارد ریال و با نرخ سود سالانه  ۶ درصد است.  

 به گفته حقیقی پاک اعطای تسهیلات در قالب طرح پاک نیز در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی و تحقق شعار سال به شرکت‌های تولیدی و توزیعی دربخش سلامت پرداخت می شود.

 وی اظهار کرد: این بانک به عنوان یک بانک اجتماعی و سلامت محور و در راستای حمایت از رونق تولید به تولید کنندگان دارو و تجهیزات پزشکی، کالا و مواد ضد عفونی کننده، شوینده، پاک کننده و بهداشتی تسهیلات پرداخت می کند.

 حقیقی پاک یادآور شد: مدت اعتبار این طرح تا پایان سال جاری و با نرخ سود تسهیلات ۱۸ درصد و مدت باز پرداخت آن ۱۲ ماهه است.

مدیر شعب بانک رفاه کارگران ایلام گفت: این بانک همچنین در راستای حمایت از فعالان حوزه سلامت استان، در قالب طرح جهش مهر سلامت ۹۹به جامعه پزشکی استان و اعضای هیات علمی فاقد پروانه مطب شاغل در مراکز درمانی تسهیلات پرداخت می کند.

 به گفته وی، پرستاران شاغل در مراکز درمانی که دارای شماره نظام پرستاری هستند و سایر کارکنان شاغل تمام وقت که در مراکز درمانی دارای حساب نزد بانک رفاه بوده و یا مراکزی که نسبت به افتتاح حساب اقدام کنند و همچنین داروخانه ها نیز تسهیلات پرداخت می کند.

 حقیقی پاک ادامه داد: نرخ سود تسهیلات ۱۸ درصد در سال و مدت اجرای این طرح نیز تا پایان خرداد  سال یک هزار و ۴۰۰ خواهد بود.

۱۸ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۲
کد خبر : ۲۰۹,۶۳۰
کلیدواژه ها: بازنشستگان, تسهیلات, خرید اقلام, بانک رفاه کارگران, ایلام

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید