رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور در البرز : عمده فعالیت ورزش کارگری در حوزه همگانی و سلامت محوری کارگران است

رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور در مجمع انتخاباتی هیات ورزش کارگری استان البرز ، عمده فعالیت ورزش کارگری را در حوزه همگانی و سلامت محوری کارگران معرفی کرد.
عمده فعالیت ورزش کارگری در حوزه همگانی و سلامت محوری کارگران است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز، جواد رمضی با اشاره به اهمیت کار در ورزش کارگری و اقدامات فدراسیون کشوری در عرصه های بین المللی برای کسب جایگاه ورزش کارگران  کشور در جهان اظهار کرد: این فدراسیون یک فدراسیون صنفی است که باید تعامل همزمان، هماهنگ و خوبی با دو وزارتخانه ورزش و جوانان و تعاون، کار و رفاه اجتماعی داشته باشد و همواره از ابتدای تاسیس تلاش های بسیاری در جهت شناساندن ورزش کارگری در عرصه های بین المللی  و ملی داشته است که نمونه آن کسب مدال های اول جهانی ورزش کارگری در بین کشورهای جهان است .

وی افزود: در همین راستا رئیس هیئت ورزش کارگری استان نیز باید با دو اداره کل ورزش و جوانان و تعاون و کار و رفاه اجتماعی  تعامل و همکاری برقرار نماید.

رمضی با بیان این که  عمده فعالیت ورزش کارگری در حوزه همگانی و سلامت محوری است، گفت: فدراسیون ورزش کارگری و هیئت های تابعه آن یک وظیفه اصلی دارند و آن این است که باید در کنار سایر فدراسیون ها و هیئت های ورزشی به جامعه هدف خود خدمت رسانی کند.

وی با اشاره به  تحولات مثبت در فدراسیون ورزش کارگری تأکید کرد: ورزش کارگری باید به جایگاه اصلی خود در بین جامعه ورزش کشور دست پیدا کند.

رئیس فدراسیون ورزش کارگری عنوان کرد: ورزش کارگری استان البرز مانند سایر عرصه ها از پتانسیل و ظرفیت بالایی برخوردار است و می تواند در مسیر پیشرفت و توسعه نقش مهمی را برای فدراسیون ایفا کند.

وی با اشاره به اهمیت ورزش بانوان تصریح کرد: ورزش کارگران تنها مختص آقایان نیست و نباید فعالیت های ورزشی بانوان در این زمینه مغفول بماند.

رییس فدراسیون ورزش کارگری با بیان اینکه ورزش کارگران درسالهای اخیر وجاهت خوبی پیدا کرده است، تصریح کرد: علی رغم کسب موفقیت های ملی وبین المللی همچنان با نقطه مورد انتظار و ایده ال فاصله داریم و باید در این خصوص تلاش زیادی داشته باشیم.
 
۲۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۰
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۱۰,۰۴۴
کلیدواژه ها: ورزش کارگری,جوادرمضی,هیات ورزش کارگری,ورزش همگانی,سلامت محوری,استان البرز

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید