جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران برگزار شد

جلسه شورای اداری تیرماه سال 1399 اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران با حضور مدیر کل، مدیران و سرپرستان ادارات ستادی و اجرایی و چند تن از بازرسین کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با رعایت فاصله اجتماعی برگزار شد.
جلسه تیر ماه شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در ابتدای این جلسه پروانه رضایی بختیاری مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران بیان کرد: علی رغم تعطیلی چند ماهه هیأت‌های حل اختلاف کارگری و کارفرمایی که باعث انباشته شدن حدود ۱۰ هزار پرونده شد، با تلاش و بردباری همکاران توانستند بر این مشکلات فائق آیند.

رضایی بختیاری  حفظکرامت و جایگاه رفیع انسانی را برای کارکنان امری واجب دانست و گفت: بایستی شرایط و امکانات لازم برای انجام کار فراهم شود تا همکاران ما دچار فشارهای روحی و جسمی نشده و خللی در پیشرفت روند امور بوجود نیاید. در همین راستا از همکارانم خواستارم تا تهدیدات را به فرصت تبدیل نمایند و از مسایل، مشکلات و گلوگاه های موجودی که در مراحل انجام کار وجود دارد گزارش تهیه نموده و به همراه راهکار جهت انعکاس به وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ارسال کنند. از آنجا که منابع انسانی بزرگترین سرمایه هر سازمانی است بایستی از تخریب همکاران و یا مدیران در هر سطحی خودداری شود.

پروانه رضایی بختیاری در ادامه تاثیرگذاری تعداد بازرسین کار را در کارگاه ها مورد تاکید قرار داد و افزود: چشم انداز ما رسیدن به رضایتمندی کارگاهها از حضور دائم و فعال بازرسان کار است؛ پس باید بازرسان بتوانند با افراد حاضر در کارگاه‌ها گفت وگو کنند و مشکلات آنها را بشنوند و پیوسته به فکر ارتقا سطح زندگی کارگران باشند.

در ادامه رضایی بختیاری با اشاره به تاثیر بازرسین کار در ایمنی کارگاه ها  افزود: ۸۸ درصد از خطرات کارگاهها ناشی از عوامل محیطی است و ما در آنها اختیاری نداریم اما در همین 12 درصد بازرسان می توانند تاثیر بسزایی در کاهش آن داشته باشند. همانطور که در بررسی های صورت گرفته رویت میشود، در این راستا براساس شاخص آسیب شناسی استان تهران رتبه خوبی کسب کرده است.

قابل ذکر است که در ادامه تعدادی از مدیران، رؤسا و سرپرستان ادارات ستادی و اجرایی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان تهران به بیان گزارشی از اقدامات خود پرداخته و نقطه نظرات خود را در جهت بهبود روند خدمت‌رسانی به مردم مطرح کرده و موارد عملی جهت اقدام فوری لحاظ شد. 

در پایان از اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شرق تهران که رتبه نخست را در بخش صیانت از حقوق شهروندی کسب نموده بود و همچنین همکارانی که بیشترین تعداد آرای سازشی و توافقی را طی سه ماهه سال جاری صادر نموده بودند، تقدیر به عمل آمد.

 
۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۲۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران |
کد خبر : ۲۱۰,۵۵۴
کلیدواژه ها: پروانه رضایی بختیاری,مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران,جلسه شورای اداری,مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید