هفت میلیارد ریال به شرکت‌های حوزه حجاب و عفاف استان مرکزی تسهیلات پرداخت شد

مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان مرکزی گفت: هفت میلیارد ریال تسهیلات در سه ماه اول امسال از سوی این بانک به شرکت‌های فعال در بخش عفاف و حجاب استان پرداخت شد.
پرداخت تسهیلات به شرکت‌های حوزه حجاب و عفاف استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی، علی وفایی گفت: این میزان تسهیلات در راستای عمل به وظایف فرهنگی به شرکت‌ها و مؤسسات خلاق و هویت‌ساز در حوزه عفاف و حجاب پرداخت شده است.

وی بیان کرد: بانک توسعه تعاون استان مرکزی آمادگی دارد در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب به شرکت‌ها و مؤسسات فعال در زمینه مد و لباس برای تولید و حمایت از محصولات داخلی تسهیلات جهش تولید پرداخت کند.
مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان مرکزی ادامه داد: این بانک تاکنون خدمات متنوعی را برای توسعه کسب‌ و کارهای خلاق ارایه کرده است و به‌ مرور بر تنوع و میزان خدمات و حمایت‌ها افزوده می‌شود.

بانک توسعه تعاون به عنوان یک بانک صد درصد دولتی در راستای حمایت از بخش تعاون کشور برای نیل به تحقق سهم ۲۰ درصدی حوزه تعاون در اقتصاد در سال ۸۸ بر اساس سیاست‌های اصل ۴۴ قانون اساسی شکل گرفته و مطابق اساس‌نامه، ۷۰ درصد خدمات این بانک مختص بخش تعاون و ۳۰ درصد برای سایر بخش‌ها است.
بانک توسعه تعاون در استان مرکزی دارای ۱۱ شعبه و سه باجه است.

۲۳ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۲۴
روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۲۱۰,۵۸۸
کلیدواژه ها: تسهیلات بانکی,بانک توسعه,تعاون,کار,مرکزی, حجاب و عفاف

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید