سرپرست جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد منصوب شد

محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی حکمی "عماد تشکری" را به عنوان سرپرست جدید تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد منصوب کرد.
انتصاب مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد، متن حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شرح ذیل است:

جناب آقای عماد تشکری

سلام علیکم؛

نظر به مراتب شناخت، تعهد و تجربه ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد» منصوب می شوید.

ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در راهبری سیاست های وزارت متبوع به ویژه سیاست های معطوف به تثبیت فرآیند کسب و کار مولد، شناسایی و معرفی فرصت های اشتغال به متقاضیان، مهارت آموزی به جویندگان کار و تعامل و همراهی سازنده با مراجع ذیربط، دارای نقش ممتازی است.

در چارچوب ماموریت های وزارتخانه، ضرورت دارد از طریق همکاری با مراجع استانی و ضمن فراهم سازی امکان مشارکت آحاد جامعه هدف، نسبت به حفظ اشتغال موجود و امنیت شغلی کارگران، صیانت از سرمایه های انسانی و تعادل در نظام جبران خدمت کارگران و حمایت از شرکت های تعاونی (با اولویت تعاونی های دانش بنیان)، اهتمام لازم به عمل آورید.

از درگاه خداوندمتعال و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و با رعایت اصول قانونمداری، اعتدال گرایی، منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، توفیق روزافزون شما را مسالت می نمایم.

محمد شریعتمداری

۲۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۸
کد خبر : ۲۱۰,۶۷۲
کلیدواژه ها: عماد تشکری, سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد, شریعتمداری, وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید