مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: سازمان بهزیستی با رویکرد مدد رسانی در راستای حفظ کیان خانواده گام برمی دارد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: سازمان بهزیستی با رویکرد مدد رسانی در راستای حفظ کیان خانواده گام برمی دارد .
دیدار مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری با مدیر کل بهزیستی استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری ، به مناسبت هفته بهزیستی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری با حضور در اداره کل بهزیستی استان با مدیرکل دیدار و گفت وگو کرد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: سازمان بهزیستی ، بمنظور ارائه خدمات مادی ومعنوی به اقشار آسیب پذیر جامعه ، اقشار کارگری استان و همچنین به عنوان یکی از دستگاه های حمایتی برتر در شورای رفاه استان شایسته تقدیر است  که امروز خدمات ارزنده ای را به جامعه هدف ارائه میدهد .
سید حفیظ اله فاضلی افزود:
سازمان بهزیستی با رویکرد مددرسانی به نیازمندان جامعه، در راستای حفظ کیان خانواده های آسیب دیده و آسیب پذیر، مراقبت و توانبخشی معلولان، پیشگیری از معلولیت ها و آسیب های اجتماعی و حمایت از اقشار محروم و آسیب پذیر، با عزمی عظیم و با تلاش خالصانه به خدمت رسانی جامعه می پردازد و نیروهای خدوم و مهربان این سازمان تلاشگر و امدادرسان همواره کمک رسانی به انسان ها را محور و اساس زندگی خود قرار داده اند.

۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۵۷
کد خبر : ۲۱۰,۸۷۶
کلیدواژه ها: فاضلی,اشتغال,تعامل,بهزیستی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید