ابلاغ بیش از 162میلیارد تومان اعتبار ویژه تسهیلات اشتغال روستایی به استان بوشهر

162 میلیارد و 100 میلیون تومان در مرحله پنجم حمایت از اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری از محل صندوق توسعه ملی به استان بوشهر اختصاص داده شد.
ابلاغ 162میلیارد و 100 میلیون تومان اعتبار ویژه تسهیلات اشتغال روستایی به استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر ، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر از ابلاغ اعتبار 162 میلیارد و 100 میلیون تومان در مرحله پنجم حمایت از اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری از محل صندوق توسعه ملی به استان بوشهر خبرداد.

حمید رضا پناه مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر افزود: در سفر مقام عالی وزارت به استان بوشهر مبلغ 100 میلیارد تومان اعتبار ویژه استان برای طرح های تکمیلی و توسعه ای اشتغال روستایی و عشایری اختصاص یافت.

 پناه در ادامه تصریح کرد: تسهیلات اشتغال روستایی سال ۹۸ حدود ۲۵۶ میلیارد تومان در بخش‌های کشاورزی، صنعتی و خدماتی پرداخت شده که زمینه اجرایی ۲۶۶۴ طرح و اشتغال ۴۶۳۴ نفر را ایجاد کرده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر اظهارکرد: این تسهیلات به طرحهای اشتغالزا در مناطق روستایی و عشایری و بر اساس رسته های اولویت دار با هدف اشتغال پایدار در این مناطق پرداخت می شود.

پناه تصریح کرد: لازم است متناسب با شعار جهش تولید که برای سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب تعیین شده؛ پرداخت تسهیلات به طرح‌های مرتبط با اشتغالزایی بیشتر مورد توجه باشد. 

۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۸
کد خبر : ۲۱۱,۲۹۴
کلیدواژه ها: اشتغال زایی,طرح پرداخت تسهیلات,اعتبارات روستایی, استان بوشهر,حمیدرضا پناه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید