دلبری در مراسم معارفه سرپرست جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد:برای تحقق برنامه های دولت نیاز به کار مضاعف داریم

مدیرکل دفتر امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به انتصاب سرپرست جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد وی را نیرویی جوان و با انگیزه خواند و اظهار امیدواری کرد که در مدت باقی مانده از انرژی جوانی استفاده کرده و سرعت کارها را افزایش دهد.
مراسم تکریم و معارفه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، مدیرکل دفتر امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم تکریم محمدحسین ریاحی و معارفه عماد تشکری سرپرست جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد که به صورت ویدئو کنفرانسی با حضور مدیران شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و مدیران داخلی این اداره کل برگزار شد، تصریح کرد: سرپرست جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد جوان و با انگیزه است و امیدوارم در مدت باقی مانده از انرژی جوانی استفاده کرده و سرعت کارها افزایش یابد .
 
سیدمحسن دلبری با بیان این که در سال پایانی دولت قرار داریم و برای تحقق برنامه های دولت نیاز به کار مضاعف در بخش های مختلف احساس می شود، تصریح کرد: در مدت باقی مانده باید به درد مردم رسیدگی کرد.
 
مدیرکل دفتر امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این وزارتخانه را پیشانی دولت نامید و خاطرنشان کرد: شفافیت در کار حرف اول وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است. 
وی برگزاری جلسات منظم با شورای هماهنگی و تشکل های کارگری، کارفرمایی و بخش های تعاون  را مورد تاکید قرار داد. 
عماد تشکری سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز در این جلسه هدف اولیه و کوتاه مدت خود را اجرای برنامه های دولت و مقام عالی وزارت، در مدت باقیمانده برشمرد و تاکید کرد: از مجموعه های کارگری و کارفرمایی و بخش های مختلف حوزه تعاون می خواهم که در ارائه نظر و هم فکری و انتقاد و پیشنهاد دریغ نکنند .
وی در پایان خاطرنشان کرد: تلاش خود را در جهت تحقق، شعار «جهش تولید» به کار خواهم بست. 
 گفتنی است در پایان این نشست با اهداء گل و هدایایی از محمدحسین ریاحی مدیرکل پیشین این اداره کل و همچنین عمادتشکری سرپرست جدید این اداره از طرف شورای هماهنگی، تشکل های کارگری و کارفرمایی و اتاق تعاون استان تقدیر و تشکر به عمل آمد.
۲۹ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۳
کد خبر : ۲۱۱,۳۹۶
کلیدواژه ها: دلبری,عماد تشکری, سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد,انتصاب,تشکل های کارگری و کارفرمایی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید