طرح تفکیک پسماند خشک در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اجرایی شد

معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و شهرداری منطقه دو تهران تفاهم نامه «همکاری طرح تفکیک پسماند خشک » امضاء کردند.
طرح تفکیک پسماند خشک
به گزارش مرکز روابط عمومی و  اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، "غلامرضا پناه "معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم امضای این تفاهم نامه با ابراز خرسندی از پیگیری های مجدانه شهرداری ،  این تفاهم نامه را در راستای تحقق مسوولیت اجتماعی دانست .
 وی با بیان این که این حرکت بسیار مهمی است و نیاز به فرهنگ سازی دارد تاکید کرد: بسیاری از کشورها در این زمینه پیشگام هستند و نقش تاثیر گذاری دارند اما در ایران نتوانستیم خیلی موفق عمل کنیم .
 وی شروع این حرکت از وزارتخانه، دستگاهها و سازمان ها را هوشمندانه خواند و تاکید کرد: در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حدود 1500 نفر مشغول به کار هستند و وقتی با این فرهنگ آشنا شوند، طبیعتا می توانند آن را در منازل خود نیز اجرا کنند . 
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: برخی از دستگاهها یا وزارتخانه ها با استفاده از زیرمجموعه خود می توانند در این زمینه کمک کنند، در وزارت کار نیز سازمان فنی حرفه ای بعنوان یک مجموعه بزرگ، می تواند در این راستا تاثیر گذار باشد. 
وی تاکید کرد: وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی، دومین وزارتخانه ای است که در این مسیر گام برداشته و امیدوارم سایر دستگاهها نیز در جهت سلامت جامعه و فرهنگ سازی همراه و همکار شهرداری در این مسولیت اجتماعی باشند. 
 
۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۷:۴۶
کد خبر : ۲۱۱,۶۰۲
کلیدواژه ها: غلامرضاپناه,معاون توسعه مدیریت ومنابع,تفاهنامه,طرح تفکیک پسماند خشک
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید