تولید بیش از یک هزار محتوای آموزش مهارتی در خراسان شمالی

یکهزار و ۸۸۹ محتوای آموزش مهارتی از زمان شیوع کرونا تاکنون به صورت مجازی برای کارآموزان زیرپوشش این مجموعه آموزشی تولید و ارائه شده است.
محتوای آموزش مهارتی در خراسان شمالی

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی ، فرج اله راد مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان شمالی گفت: فعالیت آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای این استان در سه ماه سال نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال به یک پنجم کاهش یافت ولی آموزش در بخش دولتی در مقایسه با این مدت تغییری نداشته است.

وی اظهارکرد: ۱۰ مرکز دولتی شامل ۵۹ کارگاه ثابت و ۴۰ کارگاه سیار در بخش دولتی و تعداد ۱۶۶ آموزشگاه آزاد در استان کار مهارت آموزی را انجام می دهند.
 
راد گفت: هزار و ۸۸۹ محتوای آموزش مهارتی از زمان شیوع کرونا تاکنون به صورت مجازی برای کارآموزان زیرپوشش این مجموعه آموزشی تولید و ارائه شده است و از ۱۵ اسفند ماه سال گذشته تاکنون  ۱۲۴ هزار و ۵۰۰ نفر ساعت آموزش ارائه شده است . 
 
وی با بیان اینکه تلاش شده تا کارآموزان در ایام شیوع بیماری کرونا از آموزش عقب نمانند، افزود: با وجود اینکه کسب مهارت نیاز به حضور در کارگاه ها و فعالیت حضوری دارد اما با بهره گیری از روش های نوین بخشی از مهارت به صورت مجازی و در قالب های مختلف به کارآموزان ارائه می شود تا منجر به تعطیلی آموزش نشود.
۳۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۱۱
روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |
کد خبر : ۲۱۱,۶۳۸
کلیدواژه ها: مهارتهای مجازی,آموزش فنی و حرفه ای,خراسان شمالی,کرونا,کاراموزان,آموزشگاه های آزاد و دولتی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید