سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: بهره گیری از ظرفیت شورای هماهنگی مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد جهت ارائه خدمات بهتر

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: یکی از ظرفیت های بالقوه و عالی که باید بهتر و بیشتر به آن توجه شود، شورای هماهنگی مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.
ظرفیت های بالقوه شورای هماهنگی

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، حسن ابراهیمی مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر استان با عماد تشکری سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیدار و گفتگو کرد.

ابراهیمی ضمن تبریک انتصاب تشکری به این سمت گفت: یکی از ظرفیت های بالقوه و عالی که باید بهتر و بیشتر به آن توجه شود، شورای هماهنگی مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

وی ادامه داد: تعامل و همفکری اعضا در این شورا می تواند باعث رشد و بالندگی و ارائه خدمات بهتر به مردم توسط دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان شود.

تشکری نیز در این نشست بر لزوم تعامل دستگاه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با یکدیگر تاکید کرد و گفت: ظرفیت و پتانسیل شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی نباید مغفول بماند و برگزاری نشست های ماهیانه می تواند بر هم افزایی، هم فکری و ارائه خدمت بهتر به مراجعه کنندگان بینجامد.

وی در پایان بر ارتقاء سطح تعاملات و همکاری دستگاههای تابعه وزارتخانه در سطح استان اشاره کرد و افزود: بهره گیری از توانمندیهای اعضاء شورا می تواند در جهت ایجاد هماهنگی و انسجام بخشی در فعالیت های محوله هر یک از واحدهای تابعه و سیاستگذاری های وزارت متبوع در سطح استان منجر شود.

تشکری در پایان این نشست بر سیاستگذاری و تصمیم گیری در چارچوب قوانین و وظایف وزارت متبوع در سطح استان با استفاده از ظرفیت این شورا تاکید ورزید.

۳۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۰۷
کد خبر : ۲۱۱,۷۸۰
کلیدواژه ها: شورای هماهنگی مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی, تشکری, ابراهیمی, صندوق روستائیان و عشایر استان یزد

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید