410نفر از شاغلان واحدهای تولیدی در زنجان همیار سلامت شدند

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از تشکیل هسته های همیاران سلامت در واحدهای تولیدی این استان خبر داد و گفت:410 نفر از شاغلان در واحدهای تولیدی در قالب این هسته ها برای مقابله با کرونا، سازماندهی شدند.
410نفر از شاغلان واحدهای تولیدی در زنجان همیار سلامت شدند
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در هفتمین جلسه کمیته فرهنگی اجتماعی نظارت بر مسائل بهداشتی پرسنل کارخانجات استان، افزود: برای مقابله با شیوع ویروس کرونا اقدامات متعددی در سطح واحدهای تولیدی برای حفاظت از نیروی کار انجام شده و فعالیت ها در این زمینه همچنان ادامه دارد.

وی اظهار کرد: با توجه به افزایش تعداد مبتلایان در سطح جامعه و نیز در داخل کارخانجات،  نظارت ها بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی با دقت و جدیت باید مورد توجه قرار می گیرد.

یوسفی به بازرسی های مستمر از واحدهای تولیدی جهت بررسی رعایت  پروتکل های بهداشتی توسط کارفرمایان اشاره کرد و گفت: برای این منظور تا پایان تیرماه امسال ۲ هزار و ۱۲۱ مورد بازرسی از واحد های تولیدی توسط بازرسان کار صورت گرفته است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان درخصوص توزیع اقلام بهداشتی  افزود: تا کنون تعداد 206 واحد تولیدی و بیش از ۳۲ هزار نفر از کارگران استان از اقلام بهداشتی توزیع شده توسط شرکت تعاونی داروسازان زنجان بهره مند شده اند.
۵ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۰۴
کد خبر : ۲۱۲,۱۴۴
کلیدواژه ها: کرونا,نظارت,اشتغال,همیارسلامت,تعاون کارورفاه اجتماعی زنجان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید