مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: تلاش می کنیم در شرایط سخت اقتصادی گرهگشای مشکلات مردم باشیم

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در جلسه هم اندیشی و پیگیری حل مسائل و مشکلات شهرستانهای سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب، داورزن و ششتمد که با حضور عنابستانی و محبی نمایندگان منتخب مردم شهرستانهای مذکور در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، گفت: تلاش می کنیم درشرایط سخت اقتصادی گرهگشای مشکلات مردم باشیم.
تلاش می کنیم درشرایط سخت اقتصادی گره گشای مشکلات مردم باشیم
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، سنجری در این جلسه ابتدا ضمن گزارش کاملی از بخش های تعاون،اشتغال، روابط کار، اجتماعی و همچنین عملکرد شورای هماهنگی رفاه دستگاه های زیر مجموعه در استان طی سخنانی اظهار کرد:وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی یک مجموعه بسیار گسترده در حوزه اجتماعی و بزرگترین وزارتخانه منابع انسانی است که تلاش می شود در تمامی حوزه ها خدمات به بهترین نحو ممکن به مردم ارائه شود.
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در ادامه این دیدار گفت: بحث اشتغال به عنوان یکی از مهمترین رویکردها در دولت است که در همین راستا طرح های مهمی از جمله مهارت آموزی در محیط واقعی کار، کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی،بحث مشاغل خانگی و تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری با جدیت پیگیری می گردد و همه ما وظیفه داریم اولویت خود را حفظ و توسعه اشتغال و حمایت از تولید داخل قرار دهیم.
وی افزود: بعد از شیوع ویروس کرونا در کشور و به تبع آن در سطح استان، ضرورت ایجاب می‌کرد دولت برای حمایت از برخی افراد و اقشار مختلف، برنامه‌ها و طرح‌های حمایتی را در سطح ملی ایجاد کند که در همین رابطه شیوه نامه پرداخت تسهیلات ویژه بنگاه های به شدت آسیب دیده از ویروس کرونا ابلاغ و اطلاع رسانی شد.
سنجری ضمن بیان اقدامات و رتبه های کسب شده این اداره گفت: امیدواریم در این شرایط سخت اقتصادی و معیشتی و در قالب تعامل و ارتباط نزدیک با نمایندگان  بتوانیم گرهگشای مشکلات مردم باشیم .
در ادامه عنابستانی نماینده منتخب مردم شهرستانهای سبزوار، جوین،جغتای،خوشاب،داورزن و ششتمد گفت: کمیسیون اجتماعی یکی از تاثیر گذارترین کمیسیون ها در مجلس است و آنچه ما در اصلاح ساختار و قانون گذاری به دنبال آن هستیم بحث اصلاح قانون کار ، کسب و کار و نظام بیمه ای است که تحولی در کشور بوجود آورد و در این مسیر شما به عنوان بازوی مشورتی ما هستید و امیدواریم در این راستا مشکلات مردم عزیز حل شود.
همچنین محبی دیگر نماینده منتخب مردم شهرستانهای سبزوار ،جوین،جغتای،خوشاب،داورزن و ششتمد نیز در مطالبی گفت: تقاضا دارم مباحث عملیاتی و مشکلاتی را که با آن روبرو هستید به ما منعکس و منتقل نمایید تا در سال جهش تولید در مسیر خدمت گذاری تسریع شود.
وی افزود: ما باید جدی تر و عینی تر به تولید فکر کنیم و هم اکنون مسائل توسعه، پیشرفت کشور، اشتغال و توانمندسازی مسائل مهم و مشترک همه جریان هاست و ما در کنار شما هستیم و از همه مدیرانی که با سلامت، مجاهدانه و عالمانه کار می کنند حمایت می کنیم و امیدواریم در فرصت پیش آمده بتوانیم به رسالت خودمان در جهت خدمتگزاری عمل کنیم.
 
۶ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۸
کد خبر : ۲۱۲,۳۲۸
کلیدواژه ها: مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی, شهرستانهای سبزوار ،جوین،جغتای،خوشاب،داورزن و ششتمد

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید