سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی: برخورداری از سرمایه های اجتماعی با توسعه راهبردی محلات امکان پذیر است

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: برخورداری ازسرمایه های اجتماعی با توسعه ی راهبردی محلات امکان پذیر است.
برخورداری از سرمایه های اجتماعی با توسعه راهبردی محلات امکان پذیر است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، حسین فتحی در نشست تخصصی با مسئول دفتر تسهیل گری و توسعه ی محلی محلات حاشیه نشین محله قربانی و شهید اصمعی با اشاره به نقش محلات در توسعه شهری، شناسایی و بهره مندی از توانمندیها و ظرفیت محلات در توسعه اقتصاد خانواده و منطقه افزود: با هم افزایی و شناسایی ظرفیت محلات می توان  سرمایه های اجتماعی را ارتقاء داد.

وی افزود: با رویکردی کاربردی به توسعه محلات با مشارکت اجتماعی، رفاه اجتماعی و توسعه شهری فراهم می شود.

مدیر دفتر تسهیل گری و توسعه محلی محلات حاشیه نشین نیز در این نشست با اشاره به فعالیت این دفتر در دو محله قربانی و شهید اصمعی گفت: ۵ نفر کارشناس در حوزه های مختلف شهر سازی، اجتماعی، اقتصادی، حقوق و مددکاری اجتماعی فعالیت دارند.

  سولماز پروین ادامه داد: با فعالیت این کارشناسان مسائل و ظرفیت های ویژه و مشکلات محلات رصد و برداشت های میدانی و کالبدی _نمونه گیری تمام شماری ،بنگاههای اقتصادی، دارایی سنجی و مسائل مربوط به توسعه محلات احصا می شود.

وی افزود: این مسائل رصد و ضمن نشست با افراد اثرگذار محلی مشکلات مردم با دستگاههای مربوطه  طرح و در جهت ارائه راهکار ها و حل مشکلات اقدامات لازم بعمل می آید.

۷ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی |
کد خبر : ۲۱۲,۷۱۰
کلیدواژه ها: برخورداری از سرمایه های اجتماعی با توسعه راهبردی محلات امکان پذیر است, رفاه اجتماعی و توسعه شهری

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید