سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه آذربایجان شرقی:مراکز مشاوره خدمات کارآفرینی نقش مهمی در تعاملات اجتماعی کارآفرینان دارند

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در نشست تخصصی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی آذربایجان‌شرقی بر نقش مهم این مراکز در فراهم کردن تعاملات اجتماعی کارآفرینان تاکید کرد.
مراکز مشاوره خدمات کارآفرینی نقش مهمی در تعاملات اجتماعی کارآفرینان دارند

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، حسین فتحی با اشاره به ضرورت ارتباط مستمر و تخصصی ما بین واحدهای تولیدی، صنعتی و تولیدی با مراکز مشاوره خدمات کارآفرینی افزود: این مراکز نقش مهمی در مشاوره تخصصی و نوآورانه به صاحبان ایده ( تجاری سازی ایده) یعنی تبدیل سرمایه به ایده و نیز راهنمایی و هدایت صاحبان سرمایه به فعالیت‌های کارآفرینانه با هدف کمک به بهبود فضای کسب و کار دارند.

وی شتاب دهندگی و سرعت بخشیدن به تولید و محصول را از دیگر اهداف این مراکز عنوان و تصریح کرد: عارضه یابی کسب و کارهای صنفی یا تعاونی و نیز آموزش و مشاوره بدو تأسیس( حین و بعد) می تواند در رفع موانع و حل مسائل و مشکلات فعالیت های کارآفرینانه نقش موثری ایفا کند.

 فتحی نوآوری، خلاقیت و طرح الگو را از مولفه های اصلی کسب و کار خلاقانه و کارآفرین عنوان و  افزود: نوآوری در تولید خدمات یا محصول، خلق ایده و نقشه و طرح ایده در کسب و کارهای کارآفرینی از اهمیت خاصی در حوزه کسب و کار برخوردار می باشد.

 سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با ترسیم مدل فرصت افزود: نیاز و ایده مسیر فرصت را برای کارآفرینان فراهم می‌کند.

فتحی نوآوری را مبتنی بر فرآیند، ساختار و مدیریت عنوان کرد و افزود: فرهنگ سازمانی، بهره وری منابع انسانی و منابع مادی می تواند ما را با ایجاد نوآوری در مسیر بهره وری قرار دهد.

۸ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۵۳
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی |
کد خبر : ۲۱۲,۷۶۸
کلیدواژه ها: مراکز مشاوره خدمات کارآفرینی نقش مهمی در تعاملات اجتماعی کارآفرینان دارند, کارآفرینان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید