بیش از 8 هزار پرونده درخواست تسهیلات کرونا در کرمانشاه به بانک های عامل ارسال شد

چهارمین نشست کمیته تخصصی پرداخت تسهیلات حمایتی دولت ویژه کسب و کارهای به شدت آسیب دیده از کرونا با حضور مجتبی قبادی مدیر کل دفتر جذب و سرمایه گذاری استان، حسن عزیزی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نمایندگان دستگاه های اجرایی و بانک های عامل در سالن تدبیر استانداری برگزار شد.
چهارمین نشست کمیته تخصصی تسهیلات کرونا در استان کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه ، حسن عزیزی مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در ابتدای این نشست تخصصی ضمن ارائه خلاصه­ ای از عملکرد دستگاه های اجرایی و بانک های عامل و همچنین آخرین رتبه بندی کشوری پرداخت تسهیلات کرونا، گفت: کرمانشاه در جایگاه هیجدهم کشوری جدول پرداخت تسهیلات ویژه کسب و کارهای به شدت آسیب دیده از کرونا قرار دارد.

وی از دستگاه های اجرایی، موسسات عامل و بانک های استان خواست با توجه به وضعیت نرخ بیکاری استان، تمام تلاش خود را به منظور جذب حداکثری این تسهیلات به کار ببرند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با بیان این که تاکنون 8744 متقاضی درخواست 112 میلیارد و 700 میلیون تومان در سامانه کارا ثبت کرده اند بیان کرد: از کل پرونده های ثبت نام شده تاکنون 8703 فقره به مبلغ 99 میلیارد تومان به بانک های عامل ارسال شده است .

وی در ادامه تصریح کرد: لازم است دستگاه های اجرایی نسبت به اطلاع رسانی و ثبت نام متقاضیان واجد شرایط تسهیلات اقدام و بانک ها نیز در تکمیل پرونده پرداخت تسهیلات تسریع و تسهیل گری کنند.

مجتبی قبادی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری نیز خواستار افزایش فعالیت و همچنین جذب حداکثری تسهیلات ویژه کسب و کارهای به شدت آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا در استان کرمانشاه شد.

وی افزود: باتوجه به وضعیت بیکاری استان، بایستی عمکلرد بهتری نسبت به سایر استانها داشته باشیم.
گفتنی است: درادامه این نشست هر یک از نمایندگان دستگاه های اجرایی و بانک های عامل گزارش عملکرد و مسائل و مشکلات حوزه کاری خود را در خصوص پرداخت تسهیلات ویژه کرونا بیان و درخصوص هر کدام پس از بحث و تبدل نظر تصمیماتی اتخاذ شد.


۸ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۱۲,۸۴۴
کلیدواژه ها: تسهیلات ویژه کسب و کارهای به شدت آسیب دیده از کرونا,سامانه کارا

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید