مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: این استان در زمینه خانه های بهداشت کارگری در صدر کشور قرار دارد

نشست بررسی وضعیت خانه های بهداشت کارگری کردستان با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیر درمان تامین اجتماعی و معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی برگزار و از کارشناسان بهداشت حرفه ای برتر در اجرای طرح ملی کاج تجلیل و قدردانی به عمل آمد.
خانه های بهداشت کارگری

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان، در این نشست برهان صلواتی توجه به جایگاه بهداشت کارگری و حفظ سلامت جسمی و روحی کارگران را مهم ارزیابی کرد و خواستار توجه ویژه دانشگاه‌ علوم‌ پزشکی و مدیریت درمان تامین اجتماعی در بحث آموزش و پیشگیری جامعه کارگری در مقابل ویروس کرونا شد.

صلواتی با بیان اینکه خوشبختانه کردستان امروز در بحث خانه‌های بهداشت کارگری با جهشی قابل توجه نسبت به سال‌های گذشته، در صدر استانهای موفق کشور قرار گرفته است اظهار کرد: همه دستورالعمل های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا به واحدهای کارگری ابلاغ شده و تمهیدات لازم برای دسترسی کارگران اقلام بهداشتی مقابله با کرونا در محیط های کارگری لحاظ شده است.

در این نشست همچنین مدیر درمان تامین اجتماعی و معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان، روند اجرای دستورالعمل های بهداشتی مقابله با کرونا در کارگاههای استان را رضایت بخش خواند و بر تلاش برای مصونیت محیط های کارگری در مقابل این ویروس تاکید کرد.


۸ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۲۴
کد خبر : ۲۱۲,۹۲۲
کلیدواژه ها: خانه های بهداشت کارگری, کارشناسان بهداشت حرفه ای, طرح ملی کاج, تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان, برهان صلواتی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید