مدیر کل فنی وحرفه ای استان گلستان:اشتغال مستلزم داشتن صلاحیت حرفه ای است

حیات. مدیر کل اداره آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان گفت : اشتغال اشخاص مستلزم داشتن صلاحیت حرفه ای است که این صلاحیت در مورد کارگران ماهر از طریق پروانه مهارت فنی از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای صورت می گیرد .
واعظی ضمن بیان لزوم آموزش در بخش کشاورزی ، صنعت و خدمات استان به اهمیت تکمیل پروژه های در حال ساخت استان اشاره کرد و گفت : پروژه های بسیاری در حال ساخت هستند که برای آموزش در رشته های مختلف برنامه ریزی شده اند و تکمیل و تجهیزات این پروژه ها نیازمند اعتبارات است .
واعظی همکاری سایر دستگاه های اجرایی و هدایت افراد جهت آموزش صنعت و خدمات را ضروری دانست و گفت : آموزش های فنی و حرفه ای از لوازم جهش و حرکت به سوی آینده ای مطمئن است و همکاری تمامی دستگاه های اجرایی در جهت ترغیب شاغلین بخش صنعت است تا اهداف آموزش فنی و حرفه ای محقق شود .
مدیر کل اداره آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان با بیان این که لازمه اشتغال افراد در بخش های مختلف جامعه ،داشتن مهارت و صلاحیت حرفه ای است، گفت : این مساله با آموزش افراد در مراکز فنی و حرفه ای و کسب گواهینامه مهارت از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور محقق خواهد شد .
۲۳ آبان ۱۳۸۴ ۱۷:۴۶
کد خبر : ۲۱,۷۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید