مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی:

نقش رسانه های ارتباط جمعی در گسترش فرهنگ تعاون حائز اهمیت است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: برای کمک به اطلاع رسانی گسترده به مردم به ویژه جامعه کارگری و کارفرمایی و گسترش فرهنگ تعاون و کار نقش رسانه های ارتباط جمعی حائز اهمیت است.
نقش رسانه های جمعی ,گسترش,فرهنگ تعاون,کار،صدا و سیما,اداره کل تعاون,کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی، محمد تقی آبایی در نشست با مدیر کل صدا و سیمای استان مرکزی گفت: با توجه به اینکه استان مرکزی یک استان کارگری است صدا و سیما باید ارتباط مستمر و تعامل زیادی در راستای اطلاع رسانی اقدامات اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی در سطح استان به مخاطبین به ویژه جامعه کارگری و کار فرمایی داشته باشد.

وی تصریح کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان یک دستگاه خدمت رسان با توجه به گستردگی جامعه هدف خود، مسئولیت ها و وظایف سنگینی را بر عهده دارد که تعامل صدا و سیمای مرکز استان می تواند در راستای اطلاع رسانی صحیح و به موقع  به منظور فرهنگ سازی، آموزش و تنویر افکارعمومی در حوزه تعاون ،کار و اشتغال و توسعه پایدار در عرصه ملی کمک کند.

وی با اشاره به این که نقش رسانه های ارتباط جمعی از جمله صدا و سیما در گسترش و ارتقای فرهنگ تعاون،کار حائز اهمیت است، گفت:با توجه به ضریب نفوذ و تاثیر رسانه ملی در میان اقشار مختلف جامعه و همچنین تاثیر رسانه بر ترغیب مردم در همکاری های مشترک این دو نهاد ضروری به نظر می رسد.

آبایی اضافه کرد:جا دارد  از حسن توجه و اهتمام ویژه همکاران صدا و سیمای مرکز استان و همکاری و تعامل خوبشان در برنامه های مختلف این سازمان از جمله برنامه در مسیر توسعه و پاسخ و گلبانگ صبح که در مناسبتهای هفته کارگر ،کار آفرینی و تعاون برنامه سازی می کنند صمیمانه سپاسگزاری نموده و خواستار تعامل بیشتر در به نمایش گذاشتن توانمندیهای کارگران، کارفرمایان و تعاونگران در تحقق منویات مقام معظم رهبری و توسعه اشتغال و سر مایه گذاری استان هستیم.

در ادامه مدیر کل صدا و سیمای استان افزود: صدا و سیمای استان هم بر این باور است که با توجه به اینکه استان مرکزی یک استان کارگری است وظایف شما نسبت به سایر دستگاههای استان سنگین تر است  چرا که ماموریت و عملکرد گسترده تری در برنامه کاری خود دارید  و قطعا این عملکرد و ماموریت ها باید از طریق رسانه ملی برای مخاطبین تبیین شود.

دبیقی اضافه کرد : با وجود اینکه کارهای زیادی در بحث تعاون و کار در شبکه استانی آفتاب صورت گرفته باید از  ظرفیت های خوب صدا و سیما در راستای ساخت  برنامه ویژه  برای جامعه کارگری و تعاونگران و کار آفرینان استان استفاده کرد  و  قطعا این امر با ارتباط وتعامل دو سویه بین صدا و سیما و دستگاههای ذیربط امکان پذیر است.

وی ادامه داد: تا جای که امکان پذیر باشد تلاش می کنیم برنامه های آن سازمان را تبیین کنیم و بتوانیم اقدامات خوب آن اداره کل به مردم اطلاع رسانی کنیم.

مدیر کل صدا و سیمای مرکزی در آخر با اشاره به بند (چ)ماده 37 قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور  گفت: با بستن قرداد در چارچوپ این آیین نامه می توان تعامل و ارتباط مستمر را افزایش داد  و به نتجیه مطلوب برسیم.۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۳
روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۲۱۹,۱۷۶
کلیدواژه ها: نقش رسانه های جمعی ,گسترش,فرهنگ تعاون,کار،صدا و سیما,اداره کل تعاون,کار و رفاه اجتماعی, استان مرکزی,محمد تقی آبایی,داریوش دبیقی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید