افتتاح اولین مجموعه آب درمانی در سیستان و بلوچستان

با حضور عیسی منصوری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اصحابی معاون ساماندهی و توانمند سازی صندوق کارآفرینی امید و موهبتی استاندار، اولین مجموعه آب درمانی استان در زاهدان به بهره برداری رسید.
افتتاح اولین مجموعه آب درمانی در سیستان و بلوچستان

 به گزارش روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید، علی اصحابی معاون ساماندهی و توانمند سازی صندوق کارآفرینی امید کشور در مراسم افتتاح این طرح گفت: این مجموعه آب درمانی برای فعالیت خود، میزان 250 میلیون تومان تسهیلات از صندوق کارآفرینی امید دریافت کرده که از محل تفاهم نامه این صندوق با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پرداخت شده است.

وی افزود: یکی از اهداف این تفاهم نامه، توسعه بازار کار است، به همین منظور کسب وکارهای نوین و  مشاغلی که برای ارائه خدمات به قشر مختلف جامعه فعالیت دارند، تسهیلات ارائه  می شود که در سیستان و بلوچستان این گونه طرح ها به خوبی حمایت شده است.

نجمه بندانی فیزیوتراپیست و مدیر این مجموعه آبی هم گفت: پیش از این برای بیمارن بخصوص افرادی که دچار ضایعه نخاعی شدند، برای درمان و تسکین درد از روش های محدودی استفاده می شد که با راه اندازی این مجموعه، این بیماران می توانند با بروز ترین تجهیزات آب درمانی، معالجعه شوند.

وی گفت: این مجموعه در سه طبقه شامل سالن آب درمانی با چهار استخر مجزا، سالن بدن سازی با تجهیزات کامل و سالن ورزش های هوازی راه اندازی شده است.

لازم به ذکر است: هیات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارشنبه به منظور بازدید از طرح های اشتغالزایی سیستان و بلوچستان و شرکت در نشست های تخصصی توسعه ای، به این استان سفر کردند. این هیات متشکل از حجت اله میرزایی و عیسی منصوری معاونان امور اقتصادی و توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اکبر افتخاری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و برخی اعضای هیات مدیره صندوق کارآفرینی امید و بانک توسعه تعاون است که به مدت دو روز در سیستان و بلوچستان حضور خواهند داشت.

۲۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰
کد خبر : ۲۱۹,۳۶۴
کلیدواژه ها: عیسی منصوری,معاون اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی,مجموعه آب درمانی در سیستان و بلوچستان,صندوق کارآفرینی امید

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید