۱۷ تعاونی برتر استان سمنان تجلیل شدند

۱۷ تعاونی برتر استان سمنان با حضور معاون استاندار سمنان و جمعی از مسئولان استانی در سالن اجتماعات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی این استان تجلیل شدند.
تعاونی های برتر استان سمنان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان در این همایش گفت: از مجموع ۱۷ تعاونی تجلیل شده در پانزدهمین دوره تجلیل از تعاونی‌های برتر،  تعاونی فعال در تامین نیاز تولیدکنندگان در زمینه دامداری و دامپروری بیشترین امتیاز را به خود اختصاص داده است.

اسماعیل غنیان افزود: ۶ تعاونی از هر یک از شهرستان‌های سمنان و شاهرود، ۲ تعاونی از هریک از شهرستان‌های دامغان و سرخه و یک تعاونی شهرستان مهدیشهر تجلیل شدند.

وی گفت: ۱۲ شاخص‌ مختلف مانند میزان صادرات، شفاف سازی مالی و برگزاری به موقع مجمع، نداشتن بدهی به بیمه و بانک‌ها در انتخاب تعاونی‌های برتر تعریف شد که براساس ارسال مستندات به تعاونی ها امتیاز داده شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان بیان کرد:  تعاونی‌هایی که سه سال از فعالیت‌ شان گذشته، زیان نداده و در سامانه جامع و هوشمند تعاون ثبت نامه داشتند، مجاز به شرکت در رقابت تعاونی برتر شدند.

وی با اشاره به اینکه پنج ماه نخست امسال ۱۱ تعاونی با اشتغال ۱۷۳ نفر و ۱۶۷ نفر عضو در استان سمنان تشکیل شد بیان کرد: در ۱۰ سال اخیر سمنان جزو سه استانی است که پایین‌ترین نرخ بیکاری را دارد.

۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۵۷
کد خبر : ۲۱۹,۳۸۲
کلیدواژه ها: تعاونی برتر,تجلیل,سامانه جامع و هوشمند تعاون,شفاف سازی مالی,رقابت

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید