کارخانه آرد در شمال سیستان و بلوچستان پس از سالها تعطیلی به چرخه تولید باز می گردد

جمعی از مدیران و معاونان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان های وابسته در سفر به شمال سیستان و بلوچستان ضمن بازدید از طرح‌های مختلف این منطقه، بر لزوم تسریع در رسیدگی به مشکلات واحد‌های تولیدی صنعتی در این خطه از کشور تاکید کردند.
کارخانه آرد  در شمال سیستان و بلوچستان پس از سالها تعطیلی به چرخه تولید باز می گردد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ حجت اله میرزایی، معاون اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان این بازدید ها گفت: سرمایه گذاری از طریق صندوق بازنشستگی کشور و اعطای تسهیلات برای رونق بیشتر تولیدات منطقه در دستور کار است.
وی گفت: توسعه اشتغال در مناطق روستایی از اولویت های مهم وزارت متبوع به شمار می‌رود.
در ادامه معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: ظرفیت های شمال استان بسیار زیاد است و با تمرکز بر آنها می توان فرصت‌های اشتغالزایی را در این منطقه افزایش داد.
عیسی منصوری افزود: کارخانه آرد شمال استان که در شهرستان نیمروز واقع شده است، به علت کمبود بودجه تعطیل شده بود که با مساعدت این وزارتخانه کسری بودجه آن جبران شد و به زودی به چرخه تولید باز می گردد.
گفتنی است: معاونین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران سازمان ها و شرکت های وابسته به این وزارتخانه در سفری  دو روزه به سیستان و بلوچستان، ضمن بازدید از طرح های توسعه ای استان، در نشست های تخصصی با مسئولان استانی شرکت کردند.
۲۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۳۵
کد خبر : ۲۱۹,۴۲۸
کلیدواژه ها: حجت اله میرزایی,معاون اقتصادی,عیسی منصوری,معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال,کارخانه آردسیستان و بلوچستان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید