مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه از پیش بینی بیش از 47 هزار فرصت شغلی خبر داد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: برای سال جاری 47 هزار و 308 فرصت شغلی به طور ناخالص برای استان پیش بینی شده که تاکنون 23 هزار و 200 مورد در سامانه رصد ثبت شده است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه از پیش بینی بیش از 47 هزار فرصت شغلی خبر داد

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه، حسن عزیزی در شانزدهمین نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمانشاه ویژه شهرستان سنقر و کلیایی به ریاست استاندار، گفت: بر اساس مفاد سند اجرایی اشتغال سال 99 برای شهرستان سنقر و کلیایی 2269  فرصت شغلی پیش بینی شده که تاکنون 1463 آن بر اساس گزارش سامانه رصد محقق شده است.

وی با اشاره به پیش بینی 2/5 درصدی کاهش نرخ بیکاری بر اساس سند اجرایی اشتغال برای سال 99 در استان در خصوص جذب تسهیلات ویژه کسب و کارهای به شدت آسیب دیده از کرونا در شهرستان سنقر نیز بیان کرد: از 89 میلیارد ریال تسهیلات درخواستی در شهرستان سنقر و کلیایی، تاکنون 56 میلیارد ریال در حمایت از 717 فرصت شغلی پرداخت شده است.

دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان ادامه داد: شهرستان سنقر و کلیایی دارای ظرفیت های بالای اقتصادی به ویژه در زمینه صنایع دستی و کشاورزی هستند که با سیاست های حمایتی دولت انتظار می رود شاهد رشد اشتغال مولد و تثبیت شغل های ایجاد شده باشیم.

۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۳۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۲۰,۲۵۰
کلیدواژه ها: کارگروه اشتغال,سامانه رصد,تسهیلات کرونا

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید