بیش از 5 هزار نفر در ایلام مشمول بیمه بیکاری شدند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: تعداد کل ثبت نام کنندگان درخواست بیمه بیکاری در استان هفت هزار و ۷۹ نفر است که از این تعداد بیش از پنج هزار نفر مشمول قانون بیمه بیکاری است.
بیش از 5 هزار نفر در ایلام مشمول بیمه بیکاری شدند
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، شکرالله شیرخانی در این جلسه ضمن تشریح آخرین اقدامات کلیه معاونت ها و برنامه های اداره کل در شش ماهه اول سال جاری گفت: از مجموع ۲۱۶میلیارد تومان تسهیلات اختصاص یافته کرونا به استان تاکنون بیش از ۷۲ میلیارد تومان از طریق بانک های عامل به واحدهای آسیب دیده پرداخت شده و با توجه به سهم اعتباری استان از نظر ثبت نام و پرداختی به نسبت سهم، دارای رتبه اول کشور هستیم.
شیرخانی تصریح کرد: کل افراد واجد شرایط ۱۳هزار و ۵۰ پرونده با اعتبار بیش از ۱۲۷ میلیارد تومان بوده که جهت دریافت تسهیلات حمایتی به بانکهای عامل استان معرفی شده اند و اکنون در تلاش هستیم برای جذب اعتبار باقی مانده هرچه سریعتر با کمک دستگاه های تخصصی اقدام کنیم.
وی تصریح کرد: ۱۶۷ هزار و ۹۲۱ هزار خانوار ایلامی از تسهیلات یک میلیون تومانی کرونا بهره مند شدند که اقساط این وام از یارانه تیرماه آن‌ها به مبلغ ۳۵ هزار و ۱۵۰ تومان طی ۲ سال کسر خواهد شد.
شیرخانی گفت: ۲ هزار و ۹۳۷ خانوار ایلامی توسط سازمان هدفمندی یارانه ها برای دریافت بسته های حمایتی شناسایی و بسته های حمایتی بهره مند شدند که بسته های حمایتی برای خانوارهای یک نفره، ۲ میلیون ریال، ۲ نفره سه میلیون ریال، سه نفره چهار میلیون ریال و پنج نفره و بیشتر ۶ میلیون ریال در نظر گرفته شده بود.
  
 
۸ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۰۱
کد خبر : ۲۲۰,۸۳۶
کلیدواژه ها: شیرخانی,مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام,بیمه بیکاری

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید