مدیر صندوق کارآفرینی امید البرز: رعایت وضعیت معیشت مردم در پیگیری معوقات مدنظر باشد

مدیرصندوق کارآفرینی امید استان البرز در جلسه هم اندیشی کارشناسان ستاد مرکزی این صندوق ، بر رعایت وضعیت معیشت مردم در پیگیری معوقات تسهیلات از سوی مجموعه این صندوق در استان تاکید کرد.
رعایت وضعیت معیشت مردم استان البرز در پیگیری معوقات مدنظر باشد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان البرز ،فرهاد حکیم نیا در این جلسه که با هدف افزایش کیفی و بهبود فرآیند اجرایی سرفصل های مرتبط با فعالیت صندوق با گروه های هدف برگزار شد گفت : در بخش اشتغال این صندوق همواره در سراسر کشور فعالیتی جهادی داشته است، علی الخصوص در زمانی که در چارچوب قانون مصوب مجلس شورای اسلامی بعنوان بانک عامل در کنار دیگر بانک ها فعالیت خود را ادامه داد.

 وی خاطرنشان کرد: صیانت از عملکرد گذشته و ترسیم نقشه جدید راه برای ادامه خدمت رسانی به مردم استان البرز، باید سرلوحه فعالیت تمامی همکاران ستادی و شعب قرار گیرد همچنین در این زمینه تکریم ارباب رجوع خط قرمز ما در صندوق استان است و البته در چارچوب قانون نیز حتما باید بین احترام و تکریم و قانون شکنی نیز مرز قائل باشیم.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان البرز در ادامه اضافه کرد: با توجه به نوع فعالیت صندوق کارآفرینی امید که حمایتی است، مراعات وضعیت معیشت مردم در پیگیری معوقات باید مدنظر باشد و در ضمن تسهیل در روند پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال و موضوع نظارت نیز باید در این خصوص جدی گرفته شود.

همچنین در این جلسه به منظور تبادل نظردرخصوص سرفصل‌های فعالیت های صندوق استان کارشناسان ستادی نظرات و پیشنهادات خود در حوزه های مربوط به فعالیت را مطرح کردند وتصمیماتی نیز اتخاذ شد.

۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۳۶
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۲۰,۸۷۰
کلیدواژه ها: رعایت وضعیت معیشت مردم,پیگیری معوقات,تسهیلات,فرهاد حکیم نیا,مدیرصندوق کارآفرینی امید,استان البرز

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید