مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی:

توجه و تمرکز بر توسعه کارآفرینی و بها دادن به کارآفرینان در شرایط سخت اقتصادی گره‌گشا است

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در بازدید از گروه کارخانجات چیپس کامل گفت: توجه و تمرکز بر توسعه کارآفرینی و بها دادن به کارآفرینان در شرایط سخت اقتصادی گره گشا است.
توجه و تمرکز بر توسعه کارآفرینی و بها دادن به کارآفرینان در شرایط سخت اقتصادی گره گشا است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، محمد سنجری مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در ادامه بازدید ها و پیگیری های خود از شرکتها و واحدهای تولیدی استان از گروه کارخانجات چیپس کامل بازدید و با مدیر عامل و کارگران این مجموعه تولیدی گفت وگو کرد.
سنجری طی سخنانی گفت: خوشحالیم از این که این مجموعه با درایت و تدبیر خود توانسته علی‌رغم مشکلاتی که شیوع کرونا ایجاد کرده است شرایط خوبی را برای تولید فراهم کند.
وی افزود: توجه و تمرکز بر توسعه کارآفرینی و بها دادن به کارآفرینان در شرایط سخت اقتصادی گره گشا است و لازم نیست برای کسب درآمدهای ارزی تکیه بر فروش نفت داشته باشیم.
سنجری با اشاره به وجود ظرفیت ها و استعدادهای بسیار خوب در خراسان رضوی تاکید کرد: تلاش ما در استان برای فراهم کردن زمینه های اشتغال و مهمتر از آن معرفی کارآفرینی به عنوان یک ارزش در جامعه است. جوانان و نوجوانان سرمایه های توسعه در کشور هستند و ما باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم تا بتوانیم از این سرمایه های ارزشمند به نحو مطلوب و به خوبی استفاده کنیم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: توان و تیم مدیریتی قوی این مجموعه چه در بحث توسعه و چه در تنوع محصولات ارزشمند و شایسته تقدیر است و در شرایط امروز و جنگ اقتصادی مسئولیت حساس و سنگینی بر عهده کارآفرینان و تولیدکنندگان استان است.
شایان ذکر است این شرکت با تکیه بر توانمندی های خود توانسته است به کشورهای افغانستان،پاکستان، عراق ،ترکمنستان و ... صادرات داشته باشد.
۷ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۳۸
کد خبر : ۲۲۰,۹۰۴
کلیدواژه ها: بازدید,مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی,سنجری,کارگران,گروه کارخانجات چیپس کامل

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید