135میلیارد تومان تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در لرستان پرداخت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: تاکنون 135 میلیارد تومان تسهیلات ویژه به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در استان پرداخت شد.
135میلیارد تومان تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در لرستان پرداخت شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان علی آشتاب در جلسه هماهنگی با بانکهای استان با بیان این که پرداخت تسهیلات حمایتی به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا از جمله سیاستهای وزارت کار در راستای حفظ اشتغال بنگاه‌ها و صیانت از نیروهای کار است، اظهارکرد: تاکنون تعداد 34 هزار و 94 نفر در قالب 27 هزار و 738 پرونده با مبلغ 270 میلیارد و 532 میلیون تومان جهت دریافت تسهیلات کرونایی به بانکهای استان معرفی شده است.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان در ادامه افزود:در این راستا با توجه به تلاشهای صورت گرفته و همکاری بانکهای عامل استان تاکنون مبلغ 135 میلیارد و 652 میلیون تومان به تعداد17 هزار و 924 نفر در قالب 15 هزار و 799 پرونده به این کسب و کارها پرداخت شده که این روند با همکاری خوب بانکهای استان در حال انجام است.
وی اضافه کرد: این تسهیلات تخصیصی برای فعالان آسیب دیده از کرونا در حوزه های مختلف از جمله صنایع دستی، فرهنگی، مراکز آموزشی و فنی حرفه ای، کمیته امداد، بهزیستی، ورزش و جوانان، جهادکشاورزی، بهداشت و درمان و حمل و نقل جاده ای است.
۵ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۴
کد خبر : ۲۲۱,۰۰۴
کلیدواژه ها: تسهیلات کرونایی ,واحدهای آسیب دیده از کرونا,لرستان,علی آشتاب

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید