190 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی به بخش تولید درآذربایجان‌شرقی پرداخت شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از پرداخت 190 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی به بخش تولید در آذربایجان شرقی خبر داد.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی, تسهیلات کرونایی, تولید, مشاغل آسیب دیده از کرونا, اشتغال,

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی،حسین فتحی گفت: 595 میلیارد تومان تقاضا به بانک ها ارسال شده است که از این میزان 190 میلیارد تومان برای 10 هزار و 97 کارگاه پرداخت شده است.

وی اعتبار اولیه ابلاغی به این منظور را 2 هزار و 356 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: این رقم به یک هزار و 146 میلیارد تومان کاهش یافت.

فتحی ادامه داد: 16 درصد اعتبار ابلاغی پرداخت شده که معادل 33 درصد پرونده های ارجاعی به بانک ها است.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی اظهار کرد: در اجرای مصوبات ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با هدف حمایت و پشتیبانی از کسب و کارهای به شدت آسیب‌دیده از کرونا وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امکان ثبت‌نام کارفرمایان مشمول این حمایت را در سامانه کارا به آدرس اینترنتی https://kara.mcls.gov.ir را فراهم کرده و همچنان ثبت‌نام در این سامانه برای متقاضیان دارای شرایط در استان ادامه دارد.

فتحی گفت: آذربایجان‌شرقی با حدود چهار هزار واحد تولیدی از جمله استان‌های آسیب دیده از کرونا است که تاکنون 190 میلیارد تومان تسهیلات برای بنگاه‌های اقتصادی آسیب دیده از کرونا در آن پرداخت کرده است.

۷ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۷
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی |
کد خبر : ۲۲۱,۰۷۴
کلیدواژه ها: مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی, تسهیلات کرونایی, تولید, مشاغل آسیب دیده از کرونا, اشتغال,

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید