مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی سمنان: 26 درصد تعهد اشتغال سال 99 تا کنون اجرایی شده است

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با بیان این که در شش ماهه نخست سال جاری دستگاههای اجرایی استان سمنان تعداد دو هزار و 689 شغل ایجاد کردند، گفت: 26درصد تعهد اشتغال سال 99 تا کنون اجرایی شده است.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی سمنان: 26 درصد تعهد اشتغال سال 99 تا کنون اجرایی شده است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، اسماعیل غنیان گفت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان دبیرخانه کارگروه اشتغال از ابتدای سال جاری ظرفیت ایجاد فرصتهای شغلی جدید را از دستگاههای اجرایی استان استعلام و برآن اساس تعداد 10 هزار و 500 نفر تعهد اشتغال در سال جاری تعیین شد.

وی افزود: این فرصتهای شغلی در همه بخشهای اقتصادی از جمله صنعت ، خدمات و کشاورزی لحاظ شده و کلیه دستگاههای اجرایی استان موظفند بعد از ایجاد فرصت شغلی جدید اطلاعات شاغلین را در سامانه ملی رصد اشتغال ثبت کنند .

غنیان ادامه داد: با توجه به سپری شدن نیمه اول سال ، انتظار بر این بود تمامی فرصت های شغلی ایجاد شده توسط دستگاههای اجرایی استان در سامانه رصد ثبت شود و شاهد تحقق 50 درصدی اشتغال تعهد شده باشیم.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از دستگاههایی که تا کنون به تعهد خود عمل کرده اند گفت: از دستگاه های اجرایی استان درخواست می شود تا نسبت به ثبت و بروز رسانی اطلاعات در سامانه رصد اقدام کنند. 

۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۴۹
کد خبر : ۲۲۱,۱۰۰
کلیدواژه ها: دستگاههای اجرائی,درصد,فرصتهای شغلی,اطلاعات شاغلین,شش ماهه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید