مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: بهبود وضعیت کار و تولید استان با جدیت ادامه دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی با بیان این که برای بهبود وضعیت کار و تولید استان مرکزی تلاش زیادی صورت گرفته است، گفت: شمار واحدهای دارای حقوق معوق این استان در شهریورماه امسال نسبت به مدت مشابه قبل ۳۲ درصد کاهش یافته است.
حقوق معوق,جهش تولید, تعاون کار,استان مرکزی,محمد تقی آبایی
به گزارش روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی محمدتقی آبایی افزود: واحدهای دارای حقوق معوق این استان از ۴۱ فقره در شهریورماه ۹۸ به ۲۸ فقره درپایان نیمه اول امسال رسیده است.

وی بیان کرد: شمار ماه‌های حقوق معوق  کارگران استان مرکزی از ۱۴۰ ماه در شهریورماه پارسال به ۸۵ ماه در شهریورماه امسال رسیده که بیانگر کاهش ۳۹ درصدی این شاخص است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: کارگران دارای حقوق معوق این استان از پنج هزار و ۵۳۵ نفر در نیمه پارسال به یک‌هزار و ۵۰۹ نفر در مدت مشابه امسال رسیده که این مهم نیز با کاهش ۶۳ درصدی همراه بوده است.

آبایی  تصریح کرد: واحدهای تولیدی ۶ شهرستان آشتیان، خنداب، دلیجان، فراهان، کمیجان و محلات در شهریورماه امسال هیچ حقوق معوقی نداشته‌اند که این مهم نشانگر هدفگذاری درست در حل معضلات حوزه تولید در استان است.

وی اظهار داشت: با وجود تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی حاکم بر جامعه، تلاش‌ زیادی برای بهبود وضعیت کار و تولید استان مرکزی صورت گرفته و این مهم با جدیت تمام ادامه دارد.
۱۶ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۱۸
روابط عمومی تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان مرکزی |
کد خبر : ۲۲۱,۴۷۶
کلیدواژه ها: حقوق معوق,جهش تولید, تعاون کار,استان مرکزی,محمد تقی آبایی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید