معاون اشتغال در اصفهان: حمایت از مشاغل کوچک در اولویت است

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سیاست این وزارتخانه حمایت از واحدهای اشتغال خرد، کوچک و رسته های منتخب است ، زیرا سهم این مشاغل خرد در رونق و توسعه اشتغال در شرایط فعلی قابل توجه است.
عیسی منصوری_کارگروه اشتغال_اردستان
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان، عیسی منصوری در کارگروه اشتغال شهرستان اردستان با بیان این که برای ایجاد اشتغال باید ابتدا توانمندسازی اقتصادی ایجاد شود، گفت: جریان خوب فعالیت، مدیریت و اقتصاد در شهرستان اردستان قابل مشاهده است و امیدواریم  با روندی که در حوزه اشتغال آغاز شده، مشکل بیکاری به زودی در این منطقه برطرف شود.

وی با اشاره به ظرفیت های حوزه گردشگری شهرستان اردستان اظهار کرد: مسئولان شهرستان و افرادی که در حوزه گردشگری فعالیت می‌کنند، باید اردستان را به تدریج  به یکی از مقاصد گردشگری تبدیل کنند و برای گسترش این موضوع، تسهیلات قابل توجهی به متقاضیان پرداخت می‌شود.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: تجربه نشان داده که فرصت های شغلی که صرفاً مبتنی بر پرداخت تسهیلات ایجاد می شوند، چندان با دوام و پایدار نیستند.

وی با اشاره به فعالیت پررونق بخش دامپروری در شهرستان اردستان، گفت: برای اینکه بتوانیم از ظرفیت های صنعت دامپروری به نحو مطلوب بهره مند شویم، باید مراکز اصلاح نژاد دام در شهرستان اردستان راه‌اندازی شود که برای این کار نیز به بخش خصوصی تسهیلات پرداخت می‌کنیم.

منصوری با بیان این که در این شهرستان تمرکز بر دام سبک هست،  خاطرنشان کرد: فرآوری محصولات لبنی در منطقه و کشور بر پایه محصولات دام سنگین است که لازم است در این شهرستان  به این سمت حرکت کنیم.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این که راه حل مشکل اشتغال در کشور هماهنگی بین دستگاه‌های مختلف است و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این بین نقش هماهنگ کننده را دارد، تصریح کرد: خوشبختانه در شهرستان اردستان در این زمینه اقدامات شایسته ای انجام شده است.

 

۷ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۶
کد خبر : ۲۲۱,۴۷۸
کلیدواژه ها: عیسی منصوری,کارگروه,اشتغال,اردستان,معاون اشتغال و کارآفرینی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید