مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای ایلام در جلسه انعقاد تفاهم نامه آموزشی عنوان کرد: توانمندسازی شغلی در حوزه کشاورزی در سایه آموزشهای مهارتی فنی و حرفه ای میسر خواهد شد

در راستای تحقق سیاستهای کلان اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و توسعه پایدار کشاورزی در سال جهش تولید، این تفاهم نامه همکاری میان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی استان ایلام منعقد گردید.
: توانمندسازی شغلی در حوزه کشاورزی در سایه آموزشهای مهارتی فنی و حرفه ای میسر خواهد شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، تفاهم نامه همکاری فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و نظام صنفی کشاورزی و منابع طبیعی استان ایلام در دفتر مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای به امضا رسید.

 رشیدی ضمن ابراز خرسندی از پیشرفت آموزشهای بخش کشاورزی باتوجه به پتانسیل ویژه استان در بخشهای مختلف از جمله زیستگاه عظیم کشت گیاهان دارویی، دام و طیور ، کشت محصولات و  کشاورزی نوین، آمادگی خود را برای همکاری و استفاده حداکثری از پتانسیل  این اداره کل اعلام داشت.

وی در ادامه به توانمندسازی علاقمندان و متقاضیان  حوزه کشاورزی اشاره کرد و اطهار کرد: در سایه آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای میتوان از پتانسیل های مناسب استان در بخش های مختلف کشاورزی  استفاده بهینه صورت گیرد.

در ادامه این جلسه جعفری نسب ضمن استقبال از پتانسیل ها و بستر مناسب آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای ابراز امیدواری کرد تا با انعقاد این تفاهم نامه گامهای بلندی در جهت توسعه آموزشهای مهارتی به علاقمندان در بخشهای مختلف پرورش گیاهان دارویی، محصولات گلخانه ای، دام و طیور ، منابع طبیعی و صنایع تبدیلی برداشته شود.

در پایان جلسه، تفاهم نامه آموزشی بمدت یکسال شمسی به امضا طرفین رسید.

۷ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۲۳
کد خبر : ۲۲۱,۶۰۸
کلیدواژه ها: آموزش فنی وحرفه ای,تفاهم نامه آموزشی,: توانمندسازی شغلی, آموزشهای مهارتی, ایلام

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید