مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان: سامانه کارا برای ثبت نام از متقاضیان وام کرونا فعال است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: متقاضیان تسهیلات کرونا همچنان می‌توانند برای ثبت‌نام به سامانه کارا مراجعه کنند.
سامانه کارا برای ثبت نام از متقاضیان وام کرونا فعال است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی درباره پرداخت تسهیلات کرونا، عنوان کرد: ستاد مقابله با تسهیلات کرونا برای جبران برخی خسارت‌ها تسهیلاتی درنظر گرفته است که تاکنون، پرونده حدود 208 میلیارد تومان تسهیلات برای پرداخت به بانک‌‌های عامل استان معرفی شده است.
وی افزود: تاکنون چهار هزار و 451 فقره از پرونده‌های ثبت نامی تسهیلات خود را دریافت کرده‌اند که در این میان شاهد عملکرد 33.5 درصدی بانک‌ها در ارائه تسهیلات هستیم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان یادآور شد: متاسفانه دو بانک ملت و ملی در استان زنجان از عملکرد قابل قبولی برخوردار نبوده‌اند، به طوری که بانک ملی نزدیک به 30 درصد و بانک ملت حدود 13 درصد از تسهیلات را پرداخت کرده‌اند.
یوسفی خاطرنشان کرد: با توجه به این که بیشترین میزان تسهیلات درخواست شده در استان زنجان مربوط به  بانک ملی و ملت به ارزش حدود 60 و 50 میلیارد تومان است، مطمئن هستیم با برطرف شدن کاستی‌ها، این دو بانک عقب‌ماندگی‌های خود را جبران خواهند کرد.
وی با اشاره به اینکه این تسهیلات تقاضا محور است، تاکید کرد: با توجه به این که مهلت ثبت نام برای این تسهیلات تمام شده است؛ ولی باید بگویم که ما هنوز این سامانه را نبسته‌ایم و این فرصت برای هم‌استانی‌های عزیز وجود دارد که همچنان برای دریافت آن، در سامانه کارا ثبت نام کنند.

۷ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۴
اداره_کل_تعاون,کارورفاه_اجتماعی_استان_زنجان |
کد خبر : ۲۲۱,۶۲۲
کلیدواژه ها: یوسفی, مدیر_کل_تعاون, کارورفاه_اجتماعی_استان_زنجان, ثبت_نام_وام_کرونا, سامانه_کارا

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید