تفاهم نامه همکاری مشترک بنیاد شهید و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه منعقد شد

به منظور تسهیل اشتغال ایثارگران استان کرمانشاه، تفاهم نامه همکاری مشترک بنیاد شهید و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه منعقد شد.
تفاهم نامه همکاری مشترک بنیاد شهید و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه منعقد شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه،نخستین نشست مشترک کارگروه اشتغال بنیاد شهید و امور ایثارگران و اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با حضور حسن عزیزی و حجت الاسلام والمسلمین هادی عسگری و  معاونین اشتغال دو اداره کل در سالن جلسات ساختمان بنیاد شهید استان برگزار  و تفاهم نامه همکاری مشترک به منظور تسهیل اشتغال ایثارگران منعقد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در این جلسه با بیان اینکه امروز ما مدیون فداکاری‌هایی شهدا و ایثارگرانی هستیم که با گذشتن از جان و سلامتی خود، آسایش را برای ما فراهم کرده اند، گفت: امروز وظیفه همه ما خدمت‌رسانی به این عزیزان است و قطعاً در این خصوص ظرفیت‌های موجود در مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه اشتغال و تعاون در قالب ضوابط قانونی با همکاری های مشترک این دو نهاد در اختیار این عزیزان گذاشته می شود.

حسن عزیزی ضمن تأکید بر برگزاری جلسات هماهنگی مشترک در استان برای عملیاتی سازی تفاهم نامه بین ادارات کل، بیان کرد: استفاده از ظرفیت های طرح های اشتغال زا نظیر طرح کارورزی، استفاده از ظرفیت کاریابی­ها در اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگران، معرفی مشوق های بنیاد شهید برای جذب ایثارگران، ارائه آموزش‌های لازم برای کارآفرینی مهارت بنیان با استفاده از ظرفیت‌های سازمان فنی و حرفه‌ای از جمله تعهدات تفاهم نامه است که با امضای طرفین اجرایی می شود.

وی همچنین ایجاد اشتغال جامعه ایثارگران با استفاده از ظرفیت ایجاد تشکل های تعاونی، تسهیل شرایط شغلی ایثارگران با استفاده از مشوق‌های بیمه‌ای از جمله تعهدات طرفین در تفاهم نامه عنوان کرد که در استان با همکاری مشترک دو اداره کل اجرا خواهد شد.

حجت الاسلام والمسلمین هادی عسگری نیز در این نشست اظهارکرد: امیدواریم با توجه به محدود بودن ظرفیت اشتغال دولتی، با انعقاد و اجرای این تفاهمنامه بتوان قدمی مثبت در راستای اشتغال زایی ایثارگران در استان برداشته شود .

گفتنی است: در پایان این نشست ضمن قرائت تفاهم نامه و بحث و تبادل نظر در خصوص بندهای آن، مفاد آن به امضای حسن عزیزی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و حجت الاسلام والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان رسید.

۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۰۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۲۱,۷۴۰
کلیدواژه ها: حسن عزیزی,حجت الاسلام والمسلمین هادی عسگری,تفاهم نامه همکاری ایجاد اشتغال برای ایثارگران کرمانشاه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید