مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام از تسهیل اشتغال ایثارگران استان خبر داد

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان ایلام در نشست هماهنگی با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران از تسهیل اشتغال ایثارگران و فرزندان شاهد در ایلام در راستای اجرای تفاهم نامه کشوری بنیاد شهید و وزارت تعاون،کارورفاه اجتماعی خبر داد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: تلاش در جهت رفع اشتغال ایثارگران

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شیرخانی در حاشیه امضای تفاهم نامه ادارات کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: کمک به تامین اشتغال ایثارگران بیکار با استفاده از امکانات و ظرفیت های موجود در دو دستگاه، کمک به اشتغال پایدار شاغلین کسب و کارهای خرد، کوچک و متوسط، ساماندهی و توسعه طرح های خوداشتغالی و کارآفرینی مربوط به ایثارگران و همچنین ارتقاء نقش ایثارگران از طریق  توانمندسازی، آموزش های مهارتی و تجمیع سرمایه ها از مهمترین مفاد این تفاهمنامه است.

این تفاهمنامه در حضور مدیران کل بهزیستی، آموزش فنی و حرفه ای، مدیریت درمان تامین اجتماعی و میرزائی رئیس بیمه دی شعبه ایلام و جمعی دیگر از مسئولان به امضا رسید.

گفتنی است: در راستای حمایت از اجرا و توسعه طرح های خوداشتغالی و کارآفرینی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، تفاهمنامه ساماندهی اشتغال میان شکراله شیرخانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام و اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام امضاء شد.

۱۶ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۰۲
کد خبر : ۲۲۱,۷۹۴
کلیدواژه ها: ایلام, اشتغال ایثارگران,تفاهم نامه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید