سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: تشکل های کارگری در واحدهای تولیدی بازوی مدیریت هستند

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: اعضای تشکل های کارگری در واحدهای تولیدی بازوی مدیریت هستند و می توانند در حوزه تولید و شرکت به مدیران مشاوره بدهند و کارگران را با کارفرمایان هم دل و همراه کنند.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: تشکل های کارگری در واحدهای تولیدی بازوی مدیریت هستند

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، عماد تشکری با حضور در خانه کارگر در گفت وگوی زنده اینستاگرامی با اعضای تشکل های کارگری استان گفت: در مدت کوتاه مسئولیتم کارفرمایانی که رابطه کارگری و کارفرمایی آنها شفاف است را تقویت و تشویق کرده ام.

وی تصریح کرد: برنامه های آموزشی برای اعضای شرکت کننده در هیئت های تشخیص و حل اختلاف در نظر گرفته ایم که افراد با آگاهی کامل در این دو حوزه حساس شرکت کنند.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بیان این که توسعه و گسترش تشکل های کارگری و شوراهای اسلامی کار در دستور کار این اداره قرار دارد، گفت: اعضای تشکل های کارگری در واحدهای تولیدی بازوی مدیریت هستند و می توانند در حوزه تولید و شرکت به مدیران مشاوره بدهند و کارگران را با کارفرمایان هم دل و همراه کنند که لازمه جهش تولید و افزایش کیفیت گره خوردن منافع کارگران و کارفرمایان با یکدیگر است.

دهقان دبیر خانه کارگر استان نیز در ابتدای این نشست گفت: با حضور یک نیروی جوان، خوش فکر جامعه کارگری امیدوارتر شده و انتظارات آن نیز بیشتر شده است.

وی با بیان این که اداره های تعاون، کار و رفاه اجتماعی باید چتر حمایتی خود را از تشکل ها و شوراهای اسلامی کارگری بیشتر کنند، افزود: تشکل های کارگری پل ارتباطی بین کارگران و کارفرمایان هستند و هدفشان افزایش تولید، بهره وری و کمک به مدیریت شرکت هاست.

دهقان پاره ای از مشکلات پیش روی تشکل های کارگری را بیان کرد و گفت: با همکفری تشکل های کارگری و ادارات تعاون،کار و رفاه اجتماعی در سطح استان می توانیم این مشکلات را تا حد امکان برطرف کنیم.


۱۵ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۶
کد خبر : ۲۲۱,۸۴۸
کلیدواژه ها: عمادتشکری, تشکل های کارگری, هیئت تشخیص, هیت حل اختلاف, شفاف سازی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید