۷۰۰۰ نفر در زنجان موفق به دریافت بیمه بیکاری شدند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان، با بیان اینکه بیش از هشت هزار و ۱۰۰ نفر در استان زنجان برای بیمه بیکاری ثبت نام کردند، گفت: هفت هزار و ۱۵۰ نفر موفق به دریافت بیمه بیکاری شدند.
۷۰۰۰نفر در زنجان موفق به دریافت بیمه بیکاری شدند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی با بیان این که بیش از هشت هزار و ۱۰۰ نفر در استان زنجان برای بیمه بیکاری ثبت نام کردند، گفت: تاکنون هفت هزار و ۱۵۰ نفر موفق به دریافت بیمه بیکاری شدند.
وی اظهار کرد: افرادی که در سه ماهه سال جاری به علت کرونا دچار آسیب شدند به تامین اجتماعی معرفی و بیمه بیکاری دریافت کردند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان گفت: بر این اساس متقاضیان بیمه بیکاری باید ابتدا به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و نام کاربری و رمز عبور خود را دریافت کرده و سپس به سامانه prkar.mcls.gov.ir وارد شده و مدارک خود را بارگذاری کنند.
یوسفی تاکید کرد: وزارت تعاون در ۱۴ رسته به مشاغلی که به علت بیماری کرونا دچار تزلزل شدن تسهیلات و بیمه بیکاری پرداخت می‌کند.
وی افزود: تاکنون هم بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ نفر دراستان موفق به اخذ تسهیلات کرونایی شدند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان، خاطرنشان کرد: پرداخت تسهیلات کرونایی در استان به مشاغل آسیب دیده بسیار ضعیف است.


۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۹
کد خبر : ۲۲۱,۹۴۰
کلیدواژه ها: یوسفی,مدیرکل_تعاون,کار_زنجان,بیمه_بیکاری,کرونا

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید