بیش از 7 هزار نفر از مراکز اورژانس اجتماعی قزوین خدمات دریافت کردند

مدیر کل بهزیستی استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، هفت هزار و ۹۵۰ نفر با مراکز اورژانس اجتماعی استان تماس گرفته و از خدمات آنها در بخش‌های مختلف بهره‌مند شده اند.
بیش از 7 هزار نفر از مراکز اورژانس اجتماعی قزوین خدمات دریافت کردند
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی قزوین، علیرضا وارثی مدیر کل بهزیستی استان قزوین گفت: این خدمات براساس تماس‌ شهروندان با مراکز اورژانس اجتماعی ارایه شده که براساس اولویت شامل اختلافات خانوادگی، کودک آزاری، اقدام به خودکشی و در نهایت همسرآزاری بوده است.

مدیر کل بهزیستی استان قزوین عنوان کرد: در این مدت، هزار و ۹۸۳ نفر از طریق تیم سیار اورژانس اجتماعی و ۷۱۹ نفر با مراجعه به مرکز مداخله در بحران به صورت سرپایی خدمات دریافت کرده اند و ۶۶ نفر نیز در مراکز نگهداری پذیرش شده‌اند.
وی خاطرنشان کرد: پنج هزار و ۱۸۲ نفر در آمار ثبت شده با خط ۱۲۳ تماس گرفته و در کوتاه ترین زمان ممکن، خدمات مختلفی را دریافت کرده اند.
وارثی با اشاره به اهداف راه اندازی و اهمیت اورژانس اجتماعی، تصریح کرد:  در دسترس قرار دادن خدمات تخصصی و اورژانسی سازمان بهزیستی برای آحاد جامعه، ارتقای توانمندی‌های افراد در معرض آسیب و آسیب دیده اجتماعی برای مقابله با مسائل اجتماعی در شرایط بحرانی از طریق ارائه خدمات تخصصی و به موقع،  ایجاد زمینه مشارکت مردم و سازمان‌های غیر دولتی و شناسایی آسیب‌های اجتماعی نوپدید و بازپدید از مهمترین اهداف اختصاصی راه اندازی این مراکز است.

۱۵ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۳۵
کد خبر : ۲۲۲,۱۳۶
کلیدواژه ها: هفت هزار و ۹۵۰ نفر, از مراکز اورژانس اجتماعی قزوین, خدمات دریافت کردند

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید