پرداخت 140 میلیارد تومان تسهیلات کرونا به کسب و کارهای آسیب دیده در کرمانشاه

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در شانزدهمین نشست کمیته کارشناسی ویژه تسهیلات کرونا گفت: 140 میلیارد تومان تسهیلات کرونا به کسب و کارهای آسیب دیده در کرمانشاه پرداخت شد.
پرداخت 140 میلیارد تومان تسهیلات کرونا به کسب و کارهای آسیب دیده در کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، حسن عزیزی در شانزدهمین نشست کمیته کارشناسی ویژه تسهیلات کرونا گفت:  تاکنون، 140 میلیارد و 500 میلیون تومان تسهیلات کرونا به مشاغل و کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در استان کرمانشاه پرداخت شده است.

وی همچنین اظهارکرد: تاکنون 25 هزار و 643 پرونده با اشتغال 31 هزار و 253 نفر با درخواست 245 میلیارد تومان اعتبار در حمایت از 31253 فرصت شغلی به  15 موسسه و بانک‌ عامل در استان معرفی شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: بانک‌ ملی با پرداخت 49 میلیارد تومان، بانک ملت با پرداخت 28 میلیارد تومان و بانک صادرات با پرداخت 19 میلیارد تومان از نظر پرداخت‌ تسهیلات در جایگاه اول تا سوم قرار دارند و استان کرمانشاه از این نظر رتبه هشتم کشور است.

عزیزی با بیان این که پرداخت تسهیلات به ۱۴ رسته شغلی مصوب پرداخت می شود، گفت: تاکنون بیشترین میزان پرداختی به شرکت حمل و نقل عمومی برون‌ شهری و درون شهری صورت گرفته و در سایر بخش‌ها از قبیل صنایع و معادن و کشاورزی نیز پرداخت تسهیلات انجام شده است.

وی تصریح کرد: سامانه کارا به آدرس https://kara.mcls.gov.ir برای ثبت نام مشاغل آسیب دیده از کرونا برای متقاضیان فعال است و متقاضیان می‌توانند به این سایت مراجعه کرده و درخواست خود را تکمیل کنند.

وی در پایان بیان کرد: مهلت پرداخت تسهیلات به مشاغل و کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا از جمله فعالان حوزه حمل ‌و نقل استان تا پایان مهرماه سال جاری تمدید شده است.

 

۱۵ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۲۲,۱۶۸
کلیدواژه ها: تسهیلات ویژه کسب و کارهای به شدت آسیب دیده از کرونا,سامانه کارا

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید