5768 طرح در گلستان منتظر دریافت تسهیلات کرونا هستند

مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: ۵۷۶۸ طرح با مبلغ حدود ۹۶ میلیارد تومان در بانک‌های استان منتظر دریافت تسهیلات کرونا هستند.
5768 طرح در گلستان منتظر دریافت تسهیلات کرونا هستند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان، موسی بی‌باک با اعلام این خبر اظهار کرد: مهلت پرداخت تسهیلات برای حمایت از کسب‌وکارهای آسیب‌دیده ناشی از کرونا تا پایان مهرماه تمدید شده است. متقاضیان مشمول معرفی شده به بانک های عامل، هرچه سریعتر برای تکمیل پرونده به شعبات بانک مراجعه کنند.

وی بیان کرد: تاکنون ۱۰ هزار و ۹۹۶ طرح به مبلغ حدود ۱۶۶ میلیارد تومان به بانک‌های عامل معرفی‌شده که از این تعداد ۵۲۲۸ طرح به میزان ۷۰ میلیارد تومان موفق به دریافت تسهیلات شده اند.

مدیر توسعه کارآفرینی و اشتغال گلستان با اشاره به این که تسهیلات توسط ۱۶ بانک در استان پرداخت می‌شود، تصریح کرد: برخی از بانک‌ها همکاری خوبی در این زمینه ندارند که از آنها درخواست داریم آنها نیز همکاری لازم را انجام دهند .

وی گفت: بیشترین طرح های منتظر بررسی در بانک ها، مربوط به بانک ملی با تعداد ۲۹۶۸ طرح و مبلغ ۴۶ میلیارد تومان است که انتظار داریم این بانک در بررسی طرح ها اقدام عاجل نماید.

بی‌باک خاطرنشان کرد: تسهیلات در این بخش با بازپرداخت ۲ ساله و دوره تنفس سه ماه و نرخ سود ۱۲ درصد است.

 

۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۳۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان |
کد خبر : ۲۲۲,۲۲۰
کلیدواژه ها: تسهیلات,کرونا,گلستان,کسب و کار

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید