مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زنجان خبر داد:

افتتاح خانه فرهنگ در واحدهای تولیدی موجب ارتقای روحیه کار می شود

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: افتتاح خانه فرهنگ کار در واحدهای تولیدی موجب ارتقای روحیه کار و بهره‌وری نیروی انسانی می‌شود.
افتتاح خانه فرهنگ کار در واحدهای تولیدی استان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی در جریان افتتاح خانه فرهنگ کاردر شرکتهای ریخته گری آلومینیوم ایران خودرو ابهر و کشت و صنعت دشت خرمدره که با حضور مدیرکل دفتر امور فرهنگی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی انجام شد عنوان کرد: افتتاح خانه فرهنگ کار آثار و برکات خیری برای کارگران و خانواده‌های آنها داشته و برای حرکت به سوی شکوفایی اقتصادی، حمایت از فرهنگ کار مطلوب مثبت مورد نیاز است.

نیروی کار ارزشمندترین بخش اقتصاد

یوسفی با بیان اینکه ارتقای فرهنگ کار تضمینی برای ارتقای نیروی کار به عنوان ارزشمندترین بخش اقتصاد است افزود: افتتاح خانه‌های فرهنگ کار در واحدهای تولیدی موجب ارتقاء روحیه کار و بهره‌وری نیروی انسانی می‌شود.
وی با اشاره به اینکه نیروی انسانی به عنوان مهمترین عامل تاثیر پذیر و تاثیر گذار بر فرهنگ کار جامعه مطرح است گفت: برای نهادینه شدن فرهنگ کار مطلوب در کشور باید در میان اقشار مختلف مردم، به صورت ریشه‌ای فرهنگ سازی صورت گیرد و افتتاح خانه های فرهنگی کار در واحدهای تولیدی به ما کمک می کند تا به اهداف و رسالت خویش در مسیر رشد و توسعه اقتصادی با حفظ و صیانت از نیروی کار بیش از پیش دست یابیم.

۱۵ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۵۱
اداره_کل_تعاون,کار_استان_زنجان |
کد خبر : ۲۲۲,۲۳۸
کلیدواژه ها: یوسفی,مدیرکل_تعاون,کار_زنجان_افتتاح_خانه_فرهنگ_کار,واحدهای_تولیدی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید