مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: بسط و پرورش روح تعاون در ورزش موجب رونق کسب و کار می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان با اشاره به این که اساس تمامی ورزش های تیمی بر پایه روحیه تعاون است، افزود: احیاء روح تعاون در قالب ورزش است که بسط و پرورش این روحیه در ورزش موجب بهبود و رونق کسب و کار می شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: بسط و پرورش روح تعاون در ورزش موجب رونق کسب و کار می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان سمنان، اسماعیل غنیان در دیدار رئیس و اعضاء انجمن بازیهای بومی محلی کارگران استان سمنان گفت: از ظرفیتهای تعاون می توان در ورزش استفاده بهینه کرد و با فراهم کردن زیرساختهای مناسب در جهت اشتغال پایدار گام های موثری برداشت.

وی با اشاره به کسب رتبه برتر کشوری در ورزش کارگری برای سومین سال متوالی گفت: این اداره کل به لطف و همت همکاران سختکوش و تاثیرگذار و با همکاری و همدلی، هیات ورزش کارگری استان سمنان در شاخص میزبانی رقابت های ورزشی مقام دوم را در سطح ملی کسب کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان از ورزش های بومی محلی به عنوان فرهنگ و تاریخچه ارزش های قومی یاد کرد و گفت: بازیهای بومی محلی از پایه های اصلی ورزش همگانی است.

وی ادامه داد: مدیران باید به بازیهای بومی محلی توجه ویژه ای کنند زیرا که این امر، باعث نشاط و شادابی در جامعه خواهد شد.

در پایان این نشست از پوستر مسابقات فوتوالی که به همت کمیته فوتوالی انجمن بازیهای بومی محلی کارگران استان سمنان و با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان و هیات ورزش کارگری استان سمنان در رده سنی آزاد برای نخستین بار در کشور برگزار می شود، رونمایی شد.

۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۶
کد خبر : ۲۲۲,۴۱۲
کلیدواژه ها: روح تعاون,ورزش,بومی محلی,فوتوالی,نشاط و شادابی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید