مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تمام ارکان اجرایی باید در خدمت تولید باشند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان در بازدید از واحد تولیدی ریسندگی و بافندگی، از زحمات مجموعه کارکنان این واحد تولیدی در دوران سخت شیوع ویروس کرونا به جهت تولید ماسک برای رفع احتیاجات بهداشتی مردم استان قدردانی کرد.
بازدید از کارخانه ریسندگی و بافندگی پیشروتاب

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان: عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در حاشیه بازدید از کارخانه ریسندگی و بافندگی، از زحمات مجموعه کارکنان این واحد تولیدی در دوران سخت شیوع ویروس کرونا به جهت تولید ماسک برای رفع احتیاجات بهداشتی مردم استان قدردانی کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با بیان اینکه اگر بخواهیم اقتصاد پویا داشته باشیم تمام ارکان کشور باید در خدمت "جهش تولید" باشند، گفت: وظیفه سازمانی از یک سو و مسئولیت اخلاقی از سوی دیگر ایجاب می کند برای رفع موانع تولید و حمایت از تولیدکنندگان که منجر به گسترش تولید، افزایش اشتغال و بهبود وضعیت اقتصادی می شود گام برداریم.

وی بر تشکیل شورای اسلامی کار تاکید و خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت شرکت ها و برخورداری از نیروی کارآمد، تشکیل شورای اسلامی کار و انتخاب افراد جوان و مستعد به منظور حضور به عنوان نماینده این شرکت در جلسات کمیته حفاظت فنی، هیات های تشخیص و حل اختلاف در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان می تواند در ارتقای روند تولید و بهبود شرایط داخلی شرکت نقش مهمی ایفا کند.

علیزاده در پایان از رسیدگی به مشکلات کارخانجات ریسندگی و بافندگی استان و رایزنی با اداره صمت و بانک های عامل در جلسه استانی کارگروه رفع موانع تولید و همچنین تسریع بخشیدن در اعطای تسهیلات کرونا به این واحد تولیدی خبر داد.

۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۳۰
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۲۲,۶۰۴
کلیدواژه ها: کارخانه,ریسندگی,بافندگی,پیشروتاب,حمایت از تولید,جهش تولید,بازدید

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید