مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد تامین اجتماعی استان البرز تسویه شد

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز از تسویه و به روز رسانی مطالبات مراکز درمانی طرف قرار داد تامین اجتماعی استان از طریق تهاتر خبر داد.
تسویه مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد تامین اجتماعی استان البرز

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کارورفاه اجتماعی استان البرز ، ابوالحسن قورچیان، با اعلام این خبر با بیان اینکه در اجرای بخشنامه ابلاغی و به دستور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی مبنی بر تهاتر، این امر با قوت بیشتری در استان پیگیری می شود، گفت: پرداخت مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد تامین اجتماعی استان البرز به روزرسانی شد و این مسئله باعث شده است پرداخت بدهی ها به مراکز درمانی به روز شده و خدمات مراکز درمانی به بیمه‌شدگان در این مراکز در سایه اعتماد ایجاد شده هرچه بهتر انجام شود.

 وی افزود: در این راستا و با هماهنگی ایجاد شده با مدیریت درمان استان البرز و مرکز اسناد پزشکی، تعداد ۸۸ فقره قرارداد با مراکز درمانی منعقد شد.

قورچیان خاطرنشان کرد: همچنین در راستای قراردادهای منعقده از ابتدای سال ۹۹ الی ۳۱ شهریور امسال مبلغ ۲۰۸ میلیارد ریال مطالبات مراکز درمانی از سازمان تامین اجتماعی بابت حق بیمه کارکنان این مراکز درمانی طرف قرارداد سازمان جایگزین و تسویه شده است.

۱۵ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۳۲
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۲۲,۶۲۴
کلیدواژه ها: تسویه مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد تامین اجتماعی,تهاتر,ابوالحسن قورچیان,سرپرست اداره کل تامین اجتماعی,استان البرز

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید