نماینده مردم کرمانشاه : سرمایه داران با داشتن جذابیت در حوزه اشتغال، جذب استان می شوند

محمد رشیدی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در ششمین نشست شورای هماهنگی مدیران تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان کرمانشاه : سرمایه داران با داشتن جذابیت در حوزه اشتغال، جذب استان می شوند
سرمایه داران با داشتن جذابیت در حوزه اشتغال، جذب استان می شوند

به روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، محمد رشیدی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست، شورای هماهنگی مدیران را در راستای هم افزایی بین دستگاه های اجرایی در انجام دادن وظایف و مأموریت ها و رفع هم پوشانی ها، ظرفیتی مهم در استان دانست و گفت: رسالت و ماموریت در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای توسعه عدالت اجتماعی بسیار گسترده و رسالتی حمایتی و اجتماعی بوده و استفاده از ظرفیت شورا در استان ها در رسیدن به اهداف تعیین شده ضروریست .

 عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به برخی طرح های اقتصادی در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی، تأکید کرد: سرمایه داران با داشتن جذابیت در حوزه اشتغال جذب استان می شوند و با مدیریت، اخلاق و ایجاد احساس امنیت برای سرمایه گذاران در استان منابع مالی متمرکز جذب می شود.

 وی با اشاره به ظرفیت تعاونی ها در ایجاد اشتغال استان، بیان کرد: تعاونی برکت، عنایت خداوند، شفافیت و صداقت است و علاوه بر داشتن سود برای اعضا، کمکی برای منافع عموم است و امیدواریم با عنایت به منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) با ایجاد کارهای گروهی و مردمی کردن اقتصاد با ایجاد تشکل های تعاونی به اقتصاد و توسعه اشتغال استان کمک شود.

 عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی از صندوق کارآفرینی امید بر اساس رسالت وجود خود خواستار حمایت همه جانبه مادی و معنوی از طرح های دانش بنیان در راستای ایجاد اشتغال در استان شدند.

وی در ادامه دنیای امروزی را نیازمند کسب مهارت دانست و گفت: امروز دانش آنجایی برای انسان ظرفیت ایجاد می کند که به مهارت تبدیل شود و بایستی خروجی تمام دانش آموختگان در دانشگاه ها به یک مهارت تبدیل شود و آن زمان با ایجاد یک زیست بوم دانش بنیان مهارتی می توان به اشتغال رسید. 

 وی همچنین با تأکید بر تقویت ارتباط دانشگاه با بخش صنعت و کشاورزی و فرهنگ سازی در بخش مهارت آموزی، تصریح کرد: برای مهارت آموزی به جای مدرک گرایی باید تبدیل به دغدغه همگان شود زیرا فراگیری این امر نقش مهمی در رونق اشتغال، کارآفرینی و توسعه پایدار دارد.

 محمد رشیدی در پایان از مدیران دستگاه های اجرایی خواست با جدیت تمام امور محوله خود را پیگیری و مجمع نمایندگان استان نیز در حمایت از پیشبرد اهداف سازمانی و کمک به توسعه اقتصادی و اجتماعی استان از هیچ کوششی فروگذار نخواهند شد.

۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۰۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۲۲,۶۵۸
کلیدواژه ها: محمد رشیدی,حسن عزیزی,ششمین نشست شورای هماهنگی مدیران در استان کرمانشاه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید